Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Polskie znaki znikają


Arek88
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam mały problem z polskimi znakami w postach. Pokazują mi się ??? ale jak edytuję jakikolwiek post to znaki się pokazują a po odświeżeniu znowu znikają. :blink: Zauważyłem to wczoraj wieczorem i nie przypominam sobie żebym grzebał coś co mogło by taką hece spowodować. Poradzicie coś panowie zanim zacznę coś psuć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenosiny były ale miesiąc temu, a z bazą nic nie robiłem dziwne, że jak daje edytuj to są znaki i jak zapiszę też tylko po odświeżeniu strony ich nie ma.

 

Edit:

Po nitce do kłębka i doszedłem. Włączyłem wczoraj Enable content caching Które wyłączyłem ponieważ już dobrze nie pamiętam ale chyba jakiś mod tego wymagał. Teraz pytanie dlaczego ta opcja objawiła się takimi skutkami. Jeśli to już rozmowa nie na ten temat to można zamknąć.

Edytowane przez Arek88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jak kodowana jest tabela posts, a jak core_posts_cache (pisane z pamięci, może się trochę różnić nazwa)?

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Zmień tabelę content_cache_posts na kodowanie jak ma tabela posts. Potem usuń cache postów w ACP i wtedy sprawdzaj.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.