Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[PYTANIE]Chce Kupić skrypt IP Board pytania?


Fan11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcę kupić skrypt IPBoard ponieważ kiedyś używałem pracowałem jako moderator na takim własnie skrypcie i chciałbym postawić nowe forum na nim własnie?

Kiedyś jak pamietam licencja była dożywotnia teraz już nie jest?
Kupiuję licencję za 175$ i muszę do tego dokupić kilka wtyczek, np. shoutbox, nowe posty, użytkownicy, statystyki forum itd.co jest nie małym kosztem?

Potrzebuję informacji jak wygląda proces aktualizacji?(czy po okresie 6miesięcy muszę na nowo zakupywać aktualizację i czy jak zakupię aktualizację to wszystkie wtyczki muszę zakupić od nowa? są to ogromne koszty?.
Co to jest ta Licencja jak to wygląda w praniu?

Proszę o szczegółową informację czy jak raz zakupie nowe forum IPBoard to muszę je aktualizować? jeżeli nie to czy zakupione wtyczki które będę posiadał bedą funkcjonowały normalnie?
Proszę o informację o procesie aktualizacji czyli jeżeli aktualizacji nie przeprowadzę, to czy oznaczać to będzie ze nie posiadam już oryginalnej wersji i jestem złodziejem?
Proszę powiedzieć czy jeżeli przez np. rok nie będę aktualizował forum to potem będę musiał ponieść koszty brakujących aktualizacji czy będę miał wtedy mozliwość zakupu najnowszej wersji aktualizacji?

Sedno sprawy, chciałbym zakupić nowe forum IPBoard i interesują mnie całkowite koszty funkcjonowania forum z kilkoma podstawoymi wtyczkami o których pisałem powyżej, czy te koszty aktualizacji można ominąć koszty które musze ponieść co 6 miesięcy a w sytuacji kiedy zaczynam rozwijać forum są dla mnie zabójcze?.

Będę zobowiązany za wyjaśnienie wątpliwości?

  • Lubię to 1

// Podpis usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licencja jest dożywotnia, tylko że co pół roku trzeba ją odnawiać. Tzn. jak Ci wygaśnie to nadal możesz używać forum, ale tracisz dostęp do supportu, chat i antyspam przestają działać. Potem ją sobie odnawiasz za bodajże 25$ i możesz korzystać dalej. Aplikacje IPS są płatne. Shoutbox i cała masa aplikacji / hooków z marketu jest darmowa. Poczytaj tematy na forum bo było już o tym wszystkim wielokrotnie pisane... Poza tym koszty skryptu i odnawiania licencji to jedno, a do tego dochodzą Ci koszty domeny (co rok) i koszty utrzymania serwera. Jak Ci się forum rozrośnie to nie są małe koszty  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.