Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd HTTP 400 przy logowaniu z Facebookiem


ololol
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ja dziś znów z kolejnym kłopotem :D chciałem zintegrować sobie rejestracje/logowanie z facebookiem, zrobiłem wszystko wg poradnika na tej stronie (facebook troche zmienil menu tworzenia ale ogolnie wszystko zrobilem tak jak pisalo), uaktualnilem w ACP, wszystko się pieknie wyswietla przy probie rejestracji bądź logowania, ale.. no wlasnie. Po nacisnieciu już na przycik Login with Facebook, badz Uzyj Facebooka, niewazne czy przy logowaniu czy przy rejestracji pokazuje się błąd HTTP 400 - Niewłaściwe żądanie, nie można odnaleźć strony sieci web. Co może być nie tak?

edit: przy probie klikniecia z Chroma pokazuje sie taki blad:

 

{
   "error": {
      "message": "Invalid redirect_uri: Konfiguracja aplikacji nie zezwala na wykorzystanie podanego adresu URL.",
      "type": "OAuthException",
      "code": 191
   }
}

 

link ktory jest pod kliknieciem w ikonke facebooka to 

http://mojadresstronyinternetowej.pl/index.php?app=core&module=global&section=login&serviceClick=facebook
Edytowane przez ololol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Na pewno wszystko zrobiłeś zgodnie z poradnikiem? Bo ten błąd pojawia się przy błędach podczas tej operacji.

 

Tutaj masz 'oficjalny' poradnik: http://community.invisionpower.com/resources/documentation/index.html/_/new-docs/ipboard/promotion/facebook-login-integration-r662

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.