Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Linki pod logo oraz problem z osobami oglądającymi temat


dupka
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem otóż chodzi o to, że pod moim logo standardowo są dwie opcje "Forums" oraz "Members" chciałbym je spolszczyć ale nie potrafię znaleźć odpowiedniego pliku który za to odpowiada. Paczka językowa nie ma z tym nic wspólnego.

Drugim problemem jest to, że gdy jestem w jakimś temacie to zamiast osób które są w nim obecnie również ze mną, wyświetla mi się "

  • <<<,"

Co mogę zrobić? dziękuję z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Uważasz, że jesteś pierwszy z tymi pytaniami i zasługuje to na nowy temat?

 

Ad 1 - edytuj publiczny tytuł aplikacji w ACP w zarządzaniu tymiż.

Ad 2 - w drodze wyjątku odpowiadam (mamy na forum zasadę "jeden temat = jedno pytanie" i bardzo proszę o stosowanie się): http://forum.invisionize.pl/topic/30919-naprawa-aktywnych-userow-w-tematachforum/

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo, nie wiedziałem o tej zasadzie.

 

Kontynuując drogę wyjątku chciałbym zapytać dalej gdzie dokładnie mam szukać tego? Ponieważ przeleciałem już setki linijek i w żaden sposób nie potrafię znaleźć tych dwóch linijek odpowiadających za forums i members (pomimo tego że nawet udało mi się dopisać linijkę ze sklepem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo, nie wiedziałem o tej zasadzie.

 

Kontynuując drogę wyjątku chciałbym zapytać dalej gdzie dokładnie mam szukać tego? Ponieważ przeleciałem już setki linijek i w żaden sposób nie potrafię znaleźć tych dwóch linijek odpowiadających za forums i members (pomimo tego że nawet udało mi się dopisać linijkę ze sklepem)

Masz po lewej stronie w ACP Aplikacje, klikasz tam a następnie na ołówek po prawej stronie przy aplikacji którą chcesz zmieniać. Zmieniasz publiczny tytuł aplikacji. Koniec.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.