Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Odstęp bannera od forum - html


Gość MaxiMaxx
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MaxiMaxx

Pracuje na rozszerzeniu DP34 Adverts.

 

Mam coś takiego jak template content. Nie mam widocznego całego kodu. A to co wpisałem, napisałem w poprzednim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MaxiMaxx

W tej chwili mam coś takiego:

 

%content%  

<div style="padding-bottom:30px;">

 

Ciągle jest tak samo.

 

Przećwiczyłem już różne "układy" i zauważyłem, że słowo "content" tyczy się bannerów wszystkich jako całości w danej sekcji i w żaden sposób nie można zrobić odstępów pomiędzy poszczególnymi bannerami.

 

Przydałby się jakaś instrukcja wprowadzająca odstępy między poszczególnymi bannerami czy np. w sidebar, czy w footer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MaxiMaxx

W tej chwili mam coś takiego:

 

 

%content%  

<div style="padding-bottom:30px;">

 

 

Ciągle jest tak samo.

 

Przećwiczyłem już różne "układy" i zauważyłem, że słowo "content" tyczy się bannerów wszystkich jako całości w danej sekcji i w żaden sposób nie można zrobić odstępów pomiędzy poszczególnymi bannerami.

 

Przydałby się jakaś instrukcja wprowadzająca odstępy między poszczególnymi bannerami czy np. w sidebar, czy w footer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Ah, Ty o tym, a my o czym innym. To płatny mod - support jest świadczony wg informacji z pliku readMe.html, a tutaj sobie rozmawialiśmy o czym innym - o ogólnym HTML jak mniemam.

 

Możesz się kontaktować, a możesz też zajrzeć do ustawień sekcji i tam zmienić separator.

 

Temat wyczerpany

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.