Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Parse error


ferens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Kolega ma pewien problem i nie wie ja go rozwiązać, ja w takich tematach nie siedzę, więc też nie pomogę.

Ma forum IPB 3.3.4, które normalnie funkcjonowało, jednak po jakimś czasie pojawił się parse error.

 

Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting T_STRING or T_VARIABLE or T_NUM_STRING in /home/***/public_html/cache/skin_cache/cacheid_11/skin_global.php on line 224


Zmiany skinów nic nie dają, zmienia się jedynie linijka błędu. Skin to Deflection przystosowany do 3.3.4.

Fragment kodu:

 

    /* -- paginationTemplate --*/
    function paginationTemplate($work, $data) {
    $IPBHTML = "";
    $IPBHTML .= "<paginationBase> url=\"{$data['baseUrl']}&{$data['startValueKey']}={$data['anchor']}\" base=\"{$data['base']}\" seotitle=\"{$data['seoTitle']}\" template=\"{$data['seoTemplate']}</paginationBase>
    <itemsPerPage>{$data['itemsPerPage']}</itemsPerPage>
    <totalPages>{$work['pages']}</totalPages>
    <currentPage>{$work['current_page']}</currentPage>
    <lastReadPage> expression=\"intval( ( $work['pages'] - 1 ) * $data['itemsPerPage'] )}{$data['anchor']}</lastReadPage>";
    return $IPBHTML;
    }
Edytowane przez ferens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Przebuduj cache skinów, a potem je zaktualizuj (narzędzie nr 3, a potem 1 na liście narzędzi skinów).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dostęp do ACP. Niestety nic daje rezultatów. Próbowałem przebudować wszystkie dane głównego stylu, przebudowywałem wszystkie style, czyściłem cache css i szablonu wszystkich stylów i było dalej to samo. Wgrałem na nowo styl, zmieniła się jedynie linijka tego samego błędu.

Dostęp do forum chcę odzyskać tylko po to, by odzyskać ważne tematy. Czy jest możliwość naprawienia tego, tak aby nie stracić postów? Jest jakaś inna możliwość zajrzenia w nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wgraj jakiś kompatybilny skin z Twoją wersją forum, a potem włącz tryb bezpieczny - no powinno się udać.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie 407:

 

function __f__17274c3b2c9c3400e1f251fd7a516686($html, $documentHeadItems, $css, $jsModules, $metaTags, array $header_items, $items=array(), $footer_items=array(), $stats=array())
{
$_ips___x_retval = '';
$__iteratorCount = 0;
foreach( $header_items['applications'] as $data )
{
 
$__iteratorCount++;
$_ips___x_retval .= "
" . (($data['app_show']) ? ("
variable=\"appActive\" default=\"\" oncondition=\"$data['app_active']\" value=\"active
<li id='nav_app_{$data['app_dir']}' class=\"left variable=\"appActive\"><a href=' url=\"{$data['app_link']}\" seotitle=\"{$data['app_seotitle']}\" template=\"{$data['app_template']}\" base=\"{$data['app_base']}' title=' expression=\"sprintf( $this->lang->words['go_to_prefix'], IPSLib::getAppTitle($data['app_dir']) )'>" . IPSLib::getAppTitle($data['app_dir']) . "</a></li>
") : ("")) . "
 
";
}
$_ips___x_retval .= '';
unset( $__iteratorCount );
return $_ips___x_retval;
}
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.