Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Group Name Indicator


Gość TRUPEK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ściągnąłem bez problemu. Próbuj. W razie niepowodzenia skontaktuj się z IPSem.

 

Napisałem do nich info już rano ale nadal nie mam odpowiedzi. Zależy mi na czasie. Czy mógłbym Cię prosić o wrzucenie tego np na zippy i podanie linka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy ktoś jest w posoadaniu dodatku Group Name Indicator? Wszedłem na http://community.invisionpower.com/files/file/4318-group-name-indicator/ ale nie mogę go ściągnąć z niewiadomych powodów (jestem zarejestrowany )...

 

Chyba wiem dlaczego nie możesz ściągnąć, wyskakuje Ci taka informacja?

We're sorry, but you cannot download files from our Download Manager. If you are seeing this message, it is because you do not hold an active IPB license. If this is a mistake, please contact an administrator. Otherwise, why not show your support for IPB and purchase a license?

 

Jak tak, to niestety nie ściągniesz tego, nie masz licencji  :crazy:

Domagasz się szybkiej reakcji z mojej strony? Proszę, zacytuj post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy ktoś jest w posoadaniu dodatku Group Name Indicator? Wszedłem na http://community.invisionpower.com/files/file/4318-group-name-indicator/ ale nie mogę go ściągnąć z niewiadomych powodów (jestem zarejestrowany )...

 

Chyba wiem dlaczego nie możesz ściągnąć, wyskakuje Ci taka informacja?

 

We're sorry, but you cannot download files from our Download Manager. If you are seeing this message, it is because you do not hold an active IPB license. If this is a mistake, please contact an administrator. Otherwise, why not show your support for IPB and purchase a license?

 

Jak tak, to niestety nie ściągniesz tego, nie masz licencji  :crazy:

 

 

Ale ja jestem głupi... nawet jej nie czytałem do końca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.