Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z skinem Blam Mind. Kolumna profilu w postach?;/


MafiaDL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dawno nie pisałem tu i niewiem jaki dział.... ale sprawa wygląda tak że ostatnio przerabiałem ten styl sobie głównie czcionki color: i teraz zauwazylem w post że coś sie przestawiło... cała kolumna profilu w postach.. jak na załączonym obrazku. Nieiwem własnie czemu tak sie odbiło do pola postów ;/ Macie jakies rady? :)

 

www.steamownia.pl pasy: test / test1

 

 

Chodzi o widok postów w temacie

post-3183-0-85677400-1361484596_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co autor tego stylu na to ? Ja mam wersję tego stylu pod 3.4.x i po kilku miesiącach "przepychanek z autorem" kupiłem wczoraj nowy styl.
Robiłeś coś z statusami online/offline w tym stylu ?
Edit:
Brakuje Ci grafiki :
http://steamownia.pl/public/style_images/blammint/post_online.png

i

http://steamownia.pl/public/style_images/blammint/post_offline.png

Edytowane przez Budyn
  • Lubię to 1

pre_1383606035__stonefly2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budyn na odp autora troche sie czeka.... a ja skin kupiłem jak była aktualna wersja 3.3.3 czy jakos podobnie.. Sporo zabawy ze zmianą brandingu ;/ nie mówiąć o .css że musiałem zrobić w pliku aby zmienić tak jak Ja bym chciał, bo w panelu sie sypie .css :/ I teraz że musiałbym kupić ten skin dla wesji 3.4.2? : ) :D

 

 

DawPi. Wyjaśnie. W Operze skin wyglądał dobrze. W Firefox skin wyglądał jak na zdjęciu powyżej. Zapomniałem wlasnie o tych obrazkach :) Thx za pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.