Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Forum padło!?


Darku
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem dzisiaj w pełni zaktualizować pliki do najnowszej wersji. Przesłałem na serwer pliki z folderu upload NADPISUJĄC wszystkie foldery. Powstał jednak jakiś krytyczny problem... bo forum przestało się kompletnie wyświetlać. Aktualizacja nie chce się wykonać bo twierdzi, że jest już zainstalowane 3.0.4 i nie postępuje dalej. Jak mogę to naprawić? Na stronie głównej forum nie wyświetla się w źródle kompletnie żadna linijka kodu.

 

Dodam może iż nie pozwalam na hostowanie plików więc ten aspekt nie został utracony bo go po prostu nie było.

 

Zrzut%20ekranu%202013-02-28%20o%2016.04.

Edytowane przez Darku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Z tabeli upgrade_history usuń wpisy odnośnie 3.4.3 i spróbuj wykonać aktualizację ponownie.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dla pewności wgrać w 100% paczkę uploads na nowo i wrzucić tylko conf_global.php do połączenia?

 

PS: Chodzi mi tutaj o NIE aktualizowanie plików obecnych, tylko o stworzenie kompletnie nowego folderu z plikami który zastąpi obecne.

Edytowane przez Darku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Możesz tak zrobić, jednak pamiętaj o pozostawieniu plików skina (grafiki), i innych wysyłanych na FTP przez użytkowników. Potem odbudować cache języków w ACP i powinno działać.

Ale nie musi - najlepiej wszystko robić z głową, a najlepiej zrobić test na kopii forum i sprawdzić czy wszystko się udało.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tak zrobić, jednak pamiętaj o pozostawieniu plików skina (grafiki), i innych wysyłanych na FTP przez użytkowników. Potem odbudować cache języków w ACP i powinno działać.

Ale nie musi - najlepiej wszystko robić z głową, a najlepiej zrobić test na kopii forum i sprawdzić czy wszystko się udało.

 

Wszystko gra. Łącznie ze zmianą URL forum. Jednak wpadłem lekko w swoje sidła gdyż tak bardzo byłem przekonany, że w uploads nic nie ma, że zapomniałem o awatarach. @DawPi możesz mnie poratować komendą którą skasuję z bazy użytkownikom awatary? Miałem je w cache i dopiero po mocnym odświeżeniu zauważyłem, że o nich zapomniałem. Nie chce mi się bawić w kopie więc użytkownicy będą musieli przeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.