Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ibEconomy - problem przy edycji sidebar block


SN2010
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

 Zainstalowałem świeże forum w wersji 3.4.3 pod adresem http://forumowicz.eu. Chciałbym na tym forum w zamian za pisanie postów udostepniać Użytkownikom doładowania pre-paid oraz inne nagrody. Do tego celu wybrałem aplikacje najbliżej dopasowaną do moich potrzeb ibEconomy, aczkolwiek gdy bardziej zgłębiłem się w możliwe funkcję tej aplikacji napotkałem błąd z którym nie wiem jak sobie poradzić.

 

 Mianowicie, gdy wchodzę w ACP->Aplikacje->ibEconomy-> po lewej stronie acp wybieram Appearance -> Blocks by edytować blok w sidebar Richest Members otrzymuje następujący komunikat:

 

Fatal error: Call to undefined method parseBbcode::showEditor() in /home/klient.dhosting.pl/opel24/forumowicz.eu/admin/applications_addon/other/ibEconomy/skin_cp/cp_skin_ibEconomy.php on line 112

 

Szukam od kilku godzin po zagranicznych forach, czy ktoś miał podobny problem aczkolwiek nie mogę nigdzie znaleźć żadnej wartościowej informacji.

 

Edytowałem ten plik by zobaczyć tą 112 linie i mam coś takiego:

 

$form['sb_custom_content'] 	= IPSText::getTextClass('editor')->showEditor( $customContent, $key="sb_custom_content" );

Co może być powodem tego błędu ? Czy wy też takowy błąd macie ?

 

Wersja IPB u mnie to 3.4.3

adres http://forumowicz.eu

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem tą linie i pomogło, ale nie wiem czy to tak sobie można usuwać linie - raczej nie :( gdyby ktoś z Was miał pomysł lub mógł poradzić czy czymś mogłem zaszkodzić aplikacji usuwając tą linie (właściwie komentując) proszę o napisanie.

 

Hmm teraz mogę edytować te bloki ale nie mogę zapisywać zmian, gdyż pojawia się komunikat:

 


Fatal error: Call to undefined method parseBbcode::processRawPost() in /home/klient.dhosting.pl/opel24/forumowicz.eu/admin/applications_addon/other/ibEconomy/modules_admin/display/display.php on line 203

Edytowane przez SN2010

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Ano nie można. Forum zbyt nowe do starej wersji tej aplikacji. Po prostu w wersji 3.4 zaszły duże zmiany w edytorze i modyfikacje go wykorzystujące muszą być zaktualizowane.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano nie można. Forum zbyt nowe do starej wersji tej aplikacji. Po prostu w wersji 3.4 zaszły duże zmiany w edytorze i modyfikacje go wykorzystujące muszą być zaktualizowane.

 

Czyli trzeba usunąć :( aplikacje i szukać innej

 

Wykomentowałem ponownie linie 203 pliku display.php i póki co pomogło

Edytowane przez SN2010

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.