Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z obrazkami


Carran

Rekomendowane odpowiedzi

9a2bdbac9a834.png

78781b4677bd1.png

8361b787291e4.png

 

Mam problem z obrazkami, nie tylko na IPB, więc zamieszczam temat w HP. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże, bo na każdej przeglądarce tak mam, tyle że na mozilli mam takie coś, a na IE np. mam puste kwadraty z czerwonym X-em.

sig2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież specjalnie dałem wam trzy rozne strony... po co mi piszecie o gravatarze? juz patrzylem wiele sposobow na necie zanim ten temat stworzylem... antyvirusa wylaczalem, gravatary, resetowalem cookies, wszystko...

 

potrzebuje specjalisty ;x

 

tak to wyglada na google chroome:

 

56dc27aa79567.png

Edytowane przez Carran

sig2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te 'puste' okienka kierują? Sprawdzałeś to w ogóle pod PPM?

kurde na webmasterzy napisałem o tym, a tu zapomniałem... nie działają mi obrazki na stronie gravatar.com (cała strona jest wymazana, widać tylko napisy), a obrazki przekierowują mnie właśnie tam

http://0.gravatar.com/avatar/8dbca0151da43ca4480517ef560ce8f1?s=35&d=http%3A%2F%2Fmgtac.eu%2Fwp-content%2Fthemes%2Freviewit%2Fimages%2Fgravatar.gif%3Fs%3D35&r=G

Edytowane przez Carran

sig2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak pisałem wyżej

 

I spróbuj wyłączyć gravatar, ale coś mi się wydaje że to nie to.

 

 

przecież specjalnie dałem wam trzy rozne strony... po co mi piszecie o gravatarze?

 

potrzebuje specjalisty ;x

 

Gdzie te 'puste' okienka kierują? Sprawdzałeś to w ogóle pod PPM?

kurde na webmasterzy napisałem o tym, a tu zapomniałem... nie działają mi obrazki na stronie gravatar.com (cała strona jest wymazana, widać tylko napisy), a obrazki przekierowują mnie właśnie tam

A więc napisz do supportu Grav(syf)avatar bo to ewidentnie ich wina. Tutaj na forum jest X tematów w których winny jest ich serwis.
Od dość długiego czasu są z nimi tylko problemy.

  • Lubię to 1

pre_1383606035__stonefly2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak pisałem wyżej

 

I spróbuj wyłączyć gravatar, ale coś mi się wydaje że to nie to.

 

 

>

przecież specjalnie dałem wam trzy rozne strony... po co mi piszecie o gravatarze?

 

potrzebuje specjalisty ;x

 

Gdzie te 'puste' okienka kierują? Sprawdzałeś to w ogóle pod PPM?

kurde na webmasterzy napisałem o tym, a tu zapomniałem... nie działają mi obrazki na stronie gravatar.com (cała strona jest wymazana, widać tylko napisy), a obrazki przekierowują mnie właśnie tam

A więc napisz do supportu Grav(syf)avatar bo to ewidentnie ich wina. Tutaj na forum jest X tematów w których winny jest ich serwis.

Od dość długiego czasu są z nimi tylko problemy.

 

 

No ale tak by każdy miał wtedy... a na to wygląda, że duża część społeczności tak ma, ale nie większość... czyżby avast albo Bóg wie co blokowało tą stronę?

 

http://zapodaj.net/images/9e98e433aaec5.png tak dokladnie wyglada strona gravatara u mnie...

Edytowane przez Carran

sig2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś dodatki typu AdBlock, noScript itp ?
Spróbuj wyłączyć Avast
Najlepiej będzie jak napiszesz do nich i ładnie im to udokumentujesz zdjęciami i linkami. Możliwe że dostaniesz jakąś konkretną odpowiedź która pomoże Tobie i wielu innym osobom.
Z tego co się ja orientuję to ich serwery często padają i grafiki są niedostępne ale w Twoim przypadku ewidentnie jest jakiś inny problem.

pre_1383606035__stonefly2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś dodatki typu AdBlock, noScript itp ?

Spróbuj wyłączyć Avast

Najlepiej będzie jak napiszesz do nich i ładnie im to udokumentujesz zdjęciami i linkami. Możliwe że dostaniesz jakąś konkretną odpowiedź która pomoże Tobie i wielu innym osobom.

Z tego co się ja orientuję to ich serwery często padają i grafiki są niedostępne ale w Twoim przypadku ewidentnie jest jakiś inny problem.

Najgorsze jest to, że niczego nie zmieniałem, nic nie robiłem, a problem pojawił się sam jakieś 1,5 tyg temu. Avasta wyłączałem, adblocka posiadam, ale jak widzisz na screenie jest wyłączony. Powiedz mi jak mam do nich napisać, skoro cała strona jest tak jakby dla mnie niedostępna i nawet nie wiem w co kliknąć?

sig2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze 10 minut temu działała ich strona a teraz ... nie działa.
 

502 Bad Gateway

I w tym momencie wszedłem na Twoją stronę i posypało się "Ostatni Użytkownicy"
pre_1362428302__oss.png

Morał tej bajki jest prosty i krótki, wyłącz Pan gravatar ;)

Edytowane przez Budyn

pre_1383606035__stonefly2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mamy już sobie mówić per Pan, to proszę Pana mam tam wyłączone gravatary. Strona gravatara też mi przed chwilą nie działała, miałem ten sam błąd, ale już działa. Co więcej - kiedy wpiszę tam login i hasło niepoprawne, przenosi mnie już do normalnej strony, gdzie widać wszystko... Problem pozostaje nadal taki sam - niczego nie widzę, zaś do supportu nie napiszę, bo nie mają do siebie kontaktu. Poza tym - "wyłącz pan gravatar" ile razy mam mówić, że na wielu stronach tak mam, nie tylko na swojej?

sig2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi jeszcze jedno do głowy.
Wejdź na:
http://i0.wp.com/mgtac.eu/ > kliknij PPM na tej stronie i wybierz "Pokaż informacje o stronie" zobacz czy w zakładce uprawnienia masz tak:
pre_1362429278__zez.png

To samo powtórz na tym obrazku:
http://i0.wp.com/mgtac.eu/wp-content/themes/reviewit/images/gravatar.gif
PPM > "Pokaż informacje o OBRAZKU" i w MEDIA zobacz czy nie masz ustawione "Blokuj obrazki z witryny..."

pre_1383606035__stonefly2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.