Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wszystkie filmy poszly sie wal*ć


Wedge
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Wedge,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zrobiłem wszystko tak jak należy i teraz niestety wszystkie filmy poszły się wal*ć.

Nie można zjechać na dół i dać opcji "Edytuj" do poprawy linków. Możecie pomoc kierowałem sie tym sposobem co napisał uzytkownik

kakaroto z tego linku http://forum.invisionize.pl/topic/37103-znikn%C4%99%C5%82y-odtwarzacze-youtube-z-post%C3%B3w/?p=227356
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wszystkie filmy poszły się wal*ć.

 

A to się RedTube ucieszy...

 

A tak na serio, to chyba wiem co Ci się stało. Edytowałeś post i po zapisaniu zmian filmy zniknęły, tak? No to mam złą wiadomość - musisz je wstawić na nowo. Czasami tak się zdarza, że filmy znikają. Wydaje mi się, że skrypt nie ładuje ich na czas (lub niekiedy w ogóle). Czasami pomaga zmiana trybu edycji tekstu, upewnienie się że linki do filmów są w poście, wprowadzenie zmian i zapisanie. Tyle że ja z takimi jajami się borykam w wersji 3.3.4, nie spodziewałem się że w 3.4.X nadal będą występować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.