Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

archiwizacja wiadomości z Messenger'a - jak i czym?


mtoto
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję sposobu, który sprawi, aby można było zarchiwizować userowi jego prywatne wiadomości w pliku txt

Ideałem by było, jakby mógł za jednym zamachem zasejwować cały in-box czy out-box ale strona po stronie (jak to było w phpBB i VB) też ostatecznie da radę.

 

Znalazłam tylko modyfikację Advanced Messenger 1.0.0 ale tam można wyłącznie wysłać na e-mail i to 10 wiadomości (jeśli dobrze zrozumiałam opis) a mi nie o to chodzi.

 

Poradźcie, co zrobić lub czego użyć (płatne lub nie) aby archiwizować wiadomości PM nie klikając jedna po drugiej.

www.forum4u.pl - bo forum jest dla ludzi a nie ludzie dla forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zawsze wiesz przed wykonaniem pracy ile Ci to może zająć nie zagłębiając się w szczegóły? To tak jak mechanik samochodowy i rozmowa przez telefon - wyobrażenia i doświadczenie to jedno, a realia j stan faktyczny to drugie. Napiszesz temat w dziale giełda, określisz budżet i poczekasz. Może się ktoś zgłosi.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.