Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Mapa Google bezpośrednio w temacie


wizz
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za namiary na ten dodatek, jednak po wykonaniu wszystkiego jak w opisie pliku w oknie zamiast mapy pojawia mi się informacja z przeglądarki że dana strona nie może zostać otwarta 

 

Nie można znaleźć serwera %3Ca%20href%3D, ponieważ nie powiodło się wyszukiwanie DNS. DNS to usługa sieciowa służąca do translacji nazw witryn na adresy internetowe. Ten błąd jest najczęściej powodowany przez brak połączenia internetowego lub niepoprawną konfigurację sieci. Może być również spowodowany brakiem odpowiedzi serwera DNS lub działaniem zapory sieciowej, która uniemożliwia aplikacji Google Chrome dostęp do sieci.

 

 

To adres do mapki  https://maps.google.com/maps?q=Nitransk%C3%A1+1,+liberec&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.759176,15.053812&spn=0.005939,0.016512&sll=37.0625,-95.677068&sspn=0.029143,0.066047&hnear=Nitransk%C3%A1+415/1,+460+07+Liberec,+Czechy&t=m&z=17&mid=1364068009

 

A to adres do tego wydarzenia dodanego w kalendarzu http://trimek.pl/forum/calendar/event/3-liberec-czechy-fauna-thry/

 

da się to jakoś rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

W edycji danego forum, a potem w edycji danej grupy by mogła z tego korzystać.

Zalecam wybór tylko grupy administracyjnej.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie zaznaczyłeś tego konkretnie, że w kalendarzu tego potrzebujesz, a ja nie doczytałem. Sprawdzę co i jak.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No mam prosty sposób, ale działałby, w sensie pisanie w HTML, za każdym razem gdyby taka uprawiona osoba dodawała taki wpis w kalendarzu.

 

Po prostu na coś bardziej złożonego potrzebowałbyś moda, a tak tutaj prosta edycja.

 

Zainteresowany?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Plik: admin/applications_addon/ips/calendar/modules_public/calendar/view.php

Szukasz:

 

  //-----------------------------------------
  // Can we report?
  //-----------------------------------------
 

 

Dodajesz wyżej:

 

/* Parse HTML in event content - by DawPi from invisionize */
       
        if( $this->memberData['g_dohtml'] )
        {
            IPSText::getTextClass( 'bbcode' )->parse_html = $this->memberData['g_dohtml'];
            $event['event_content'] = IPSText::getTextClass( 'bbcode' )->preDisplayParse( $event['event_content'] );
        }

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz mam w wersji 3.2.2, chciałem przeprowadzić w nocy aktualizację forum + wszystkich elementów IPB do najnowszych wersji ale niestety z jakiegoś powodu IPB ma zablokowane (przynajmniej umnie) płatności PayPal, już napisałem do supportu odpowiedzieli że badają sprawę i mają dać znać jak znajdą przyczynę tego błędu. 

 

Jak zaktualizuję do najnowszej wersji pewnie od razu zadziała to co opisałeś. Dam znać co i jak od razu po aktualizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się zaktualizować forum + reszte elementów do najnowszej wersji niestety nie jest tak kolorowo ze wszystkim ale to w innym temacie. 

 

Co do rozwiązania które zaproponowałeś, wszystko działa jak trzeba bardzo dziękuje za pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba po aktualizacji całego forum coś się zmieniło w plikach i mapkę w zdarzeniu widzi tylko admin czyli grupa która może używać html w postach oczywiście jak jest zalogowana wszystkie inne gruby wraz z gośćmi widza takie coś

 

system3.png

 

 

Zdarzenie tworzył jeden z moich redaktorów a ja dodawałem mapkę (ten fragment kodu)

 

Jest możliwość poprawienia tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic sie nie dzieje nawet przy wstawianiu zwykłego obrazka 

 

http://trimek.pl/forum/calendar/event/2-praga-czechy-%C5%BEiv%C3%A1-exotika/

 

W tym przypadku Jak jestem zalogowany jako admin widzę i obrazek i mapkę po wylogowaniu i jako użytkownik widzę sam kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

To:

/* Parse HTML in event content - by DawPi from invisionize */
      
        if( $this->memberData['g_dohtml'] )
        {
            IPSText::getTextClass( 'bbcode' )->parse_html = $this->memberData['g_dohtml'];
            $event['event_content'] = IPSText::getTextClass( 'bbcode' )->preDisplayParse( $event['event_content'] );
        }

Zamień na:

/* Parse HTML in event content - by DawPi from invisionize */
     
            IPSText::getTextClass( 'bbcode' )->parse_html = 1;
            $event['event_content'] = IPSText::getTextClass( 'bbcode' )->preDisplayParse( $event['event_content'] );

I sprawdź wtedy.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.