Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z kolejnością przenoszonych postów, łączeniem tematów.


kakaroto
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez AMIGAnTOMEK,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeszukałem forum w poszukiwaniu rozwiązania, lecz znalazłem tylko odpowiedzi do starych wersji IPB.

 

Czy w IPB 3.4.3 nadal przenoszone posty są ustawiane chronologicznie i jest to nie do przeskoczenia?

 

Chodzi mi o coś takiego:

 

kolega zakłada temat A w roku 2012

 

i wczoraj założył temat B w roku 2013

 

Jeśli łączę tematy to posty z wątku A ustawiają się przed tymi z B (jako pierwsze).

Jeśli chcę przenieść pojedyncze posty z wątku A to też ustawiają się jako pierwsze.

 

Trochę to głupkowate, bo załóżmy że kolega zakłada wątek z pytaniem, a ja chcę przenieść do niego odpowiedź która była już napisana w przeszłości... Po przeniesieniu pierwszy będzie post z odpowiedzią, a drugi w kolejności będzie tym najnowszym zawierającym pytanie...

 

 

Trochę to wkurzające, bo z darmowymi silnikami nie ma tyle problemów co z płatnym IPB, praktycznie raz w tygodniu muszę grzebać na forach z supportem grrrrr...

Edytowane przez kakaroto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wszystko zależy co z czym łączysz i jakie daty wybierzesz. Wszystko do sprawdzenia organoleptycznie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.