Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Biała strona przy logowaniu (do ACP i wgl )


Damianexo
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Macsch15,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam znów kolejny problem... Zainstalowałem coś takiego jak logowanie przez windowslive i facebooka wg instrukcji itp..

 

Po jakimś czasie chciałem zalogować się do Panelu Admina i pojawia się biała strona zamiast menu logowania. Myślałem, że to coś z ciasteczkami więc usunąłem wszystkie z tej strony no i wylogowało mnie. Chciałem sie zalogować na Forum i biała strona.. Nawet zarejestrować się nie mogę.



Cóż na to zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak:
 

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Error: setAppId: Application ID must be alpha-numeric: 00000000440EC126' in /home/domena/public_html/admin/sources/loginauth/live/lib/windowslivelogin.php:467 Stack trace: #0 /home/domena/public_html/admin/sources/loginauth/live/lib/windowslivelogin.php(585): WindowsLiveLogin->fatal('Error: setAppId...') #1 /home/domena/public_html/admin/sources/loginauth/live/lib/windowslivelogin.php(556): WindowsLiveLogin->setAppId(' 00000000440EC1...') #2 /home/domena/public_html/admin/sources/loginauth/live/auth.php(155): WindowsLiveLogin::initFromXml('/home/virt6538/...') #3 /home/domena/public_html/admin/sources/handlers/han_login.php(578): login_live->__construct(Object(ipsRegistry), Array, Array) #4 /home/domena/public_html/admin/applications/core/modules_public/global/login.php(53): han_login->init() #5 /home/virt6538/domains/cent in /home/domena/public_html/admin/sources/loginauth/live/lib/windowslivelogin.php on line 467

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.