Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Szukam modyfikacji, która posłuży jako galeria/mini galeria...


PowerDream

Rekomendowane odpowiedzi

Czy do IPB 2.3.x jest jakaś galeria oprócz IP Gallery?

Mam troche prac użytkowników i chciałbym je ładnie gdzieś umieścić, obecnie jest to rozwiązane u nas w oparciu o Board Guidelines i dodanie jako komponent, ale układanie prac, dodawanie minaturek jest bardzo uciążliwe :)

A może jakąś zewnętrzną galerie wkomponować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie, nie ma modułu galerii innego niż IP.Gallery. Z prostej przyczyny - nie napisano by czegoś lepszego, aktualizowanego z każdą wersją forum itd.

Zewnętrzny skrypt zawsze można zainstalować, ale wtedy dochodzą kwestie integracji, duplikacji kont.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie i dlatego nie znalazłem ^_^ IP Gallery odpada bo jest piekielnie drogie a ja potrzebuje tylko czegoś pod kilkanascie/dziesiat grafik z konkursów z możliwością dodawania tylko dla załogi...

Pozostaje wiec pomyśleć o czymś zewnętrznym, tylko to kłopot bo trzeba zaś kolejną baze itd a same skrypty są dziurawe, ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wystarczy dział z akceptacją tematów przez moderatorów przecież. Będziesz miał wszystko jak chcesz, gdzie chcesz ^_^

  • Lubię to 2

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke nie bardzo bo nadal pozostanie kłopot z układaniem tego aby było równo i ładnie, problem z minaturkami itd.

Prawdziwa galeria ma ustalony własny porządek, ułożone wszystko w ramkach i minimum wkładu trzeba aby było ok, dlatego o niej pomyślałem.

Chyba sobie dam spokój bo nie widze w sieci nic odpowiedniego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tak, jak pisałem wyżej - powód takiego stanu rzeczy jest oczywisty. Choć nie ukrywam, że darmowy odpowiednik dla galerii by się przydał. Dla IP.Downloads oraz IP.Blog są zamienniki.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłem silnika minishowcase, przebudowa zajeła mi 5 godzin. W chwili obecnej galeria jest już prawie gotowa i zapełniona. Niedługo ujrzy światło dzienne. Wygląda dokładnie tak jak sobie ją wyobraziłem ^_^

Tak DawPi, szkoda, ze nie ma odpowiednika IP Gallery, naprawde by sie przydał. A IP Gallery kosztuje 250$, prawda? Kurs dolara to 3,10zł, więc trzeba wydać 775zł a pózniej pewnie też płacić support 50$ na rok. Nie stać mnie na takie wydatki.

Dziękuje za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.