Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z obrazkami, odnośnikami po zmianie katalogu


duleba38
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Macsch15,

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Testuję teraz IP.Board przed kupnem na swoim localhost. Zainstalowałem sobie chwilowo na localhost nieaktywowany ipb 3.4.3. Zainstalowałem kupiony szablon "Deflecion" i wszystko z forum poprawnie działało (również sobie dodałem spolszczenie). Ale przeniosłem katalog plików forum i rozsypały mi się obrazki:

 

 

51466854383175840832.jpg

 

Obrazków tych nie usuwałem. Dodatkowo, jak wejdę w odnośnik do ACP to wywala błąd numer 500. Reszta też taka sama.

 

Edit: Strona straciła wszystkie obrazki. Proszę o pomoc  :lol2:Gdy stronę włożę do pierwotnego katalogu, wszystko wraca do normy (Z wyjątkiem: Gdy dział nie ma postów, a normalnie po prawej stronie jest widoczna nazwa tematu, nick i data, to na obrazku avatara nie ma obrazka ;/) Brzydko to wygląda, jakby brakowało go. Na obrazku wyżej obok posta między "Welcome" a "1 tematów, 0 odpowiedzi" jest to własnie

Edytowane przez duleba38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Aha, nie ma licki na skrypt, a kupujesz skin. Proszę Cię.

 

Odnośnie zmiany folderu - myślisz że to samo się dowie, że zmieniałeś? NIE.

Zmieniasz adres w pliku conf_global.php, potem ścieżkę oraz adres url do katalogu uploads/ w ACP i gra.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka za brak odpowiedzi. W katalogu może na razie zostać jaki był - jak będę przenosił pliki a hosting to się spytam. Po przeniesieniu do pierwotnego katalogu wszystko wróciło do normy. Jak w dziale nie ma tematu, to na miejscu, gdzie jest normalnie avatar usera, który ostatnio napisał post, to została taka ramka bez obrazka. Otwieram obrazek (sam) i jakiś dziwny odnośnik: http://i2.wp.com/mój folder/public/style_images/deflection/profile/default_large.png   a na stronie pisze: We cannot complete this request, remote data was invalid. Może dlatego brak obrazka, bo lokazlizacja obrazka to zupełnie inna strona WWW?

Edytowane przez duleba38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmę się tym jak najpierw to rozwiąże ;d

 

http://forum.invisionize.pl/topic/37787-rozsypa%C5%82-mi-si%C4%99-acp-i-cz%C4%99%C5%9Bciowo-forum-teksty/

 

Edit: Wpisałem w wyszukiwarkę "gravatar", znalazło opcję i ją wyłączyłem; obrazek pojawił się oraz zniknęły znaczki " - - " Dziękuję za pomoc!

Edytowane przez duleba38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.