Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zbyt duża przerwa po kliknięciu enter w np. pisaniu tematu


duleba38

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Moje forum ma już tylko jedną skazę, mianowicie to, że normalnie podczas np. pisania tematu po kliknięciu entera robi się zbyt duża przerwa. Powinno być tak:

 

Test 1

Test 2

 

A u mnie jest tak:

 

Test 1

 

Test 2

 

Po napisaniu postu takiej przerwy nie ma. Problem pojawił się po aktualizacji forum do wersji 3.4.4 (z 3.4.3) Wiecie, jak rozwiązać problem? Stylu nie trzeba aktualizować, najnowsza wersja forum tylko poprawia parę bugów. Styl forum: Deflection

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tak jest tylko na skinie Deflecion. On jest główny w użyciu, podstawowy skin IPB ukryłem. Przeglądałem internet i ludzie też piszą coś o czarnej czcioncę, o przerwach w edytorze (u mnie to jest) po aktualizacjach i innych rzeczach np. edytowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zapytaj się autora tego płatnego skina co on o tym sądzi i jakie ma ew. rady odnośnie rozwiązania tego problemu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z tłumaczenia dobrze zrozumiałem, to z tym skinem nie ma żadnego problemu i wszystkie jego funkcje poprawnie działają. Powiedzieli mi, żebym usunął i wgrał ponownie skina, ale to nie działa. Większe fora jak "mpcforum" ma skin deflecion i jakoś u nich nie ma problemu ze spacjami. Jednak ja mam te dziwne spacje i faktycznie na internecie ludzie też mają takie problemy i jakoś je rozwiązali. Niby wypróbowałem jakąś pomoc, ale tylko się zmienił kolor tła w temacie. Spacje nadal są i nie wiem jak ten problem rozwiązać. 

Edytowane przez duleba38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Daj linki do tych tematów. Co autor na to? Pytałeś? Sprawdzał Twoje forum? Co napisał (wklej)?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.