Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zmiana rozmiaru loga


lasthaoss123
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez ffbbpl,

Rekomendowane odpowiedzi

ACP :a: Wygląd :a: Twój skin :a: zakładka CSS :a: ipb_styles.css :a: znajdź #branding

tak to wygląda na domyślnym skinie:

#branding {

  1. background#0f3854url(http://forum.invisionize.pl/public/style_images/master/branding_bg.png) repeat-x;
  2. border-bottom1px solid #1b3759;
  3. min-height64px;
}

 

 

Baw się min-height.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tylko to:
 
#branding {
height: 155px;
position: relative;
}

 

Raczej nie chodziło mi o to :) Ponieważ mam logo 440x90 i chcę by można było wstawić większe. Gdzie można edytować maksymalny rozmiar loga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdzie można edytować maksymalny rozmiar loga ?

 

O tutaj:

 

#branding {

height: 155px;
position: relative;
}
 

 

 

 

Tylko problem ponieważ po zwiększeniu height logo tylko można wstawić większe a szerokość loga nadal musi zostać ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

ACP  :a: Wygląd :a: Twój skin :a: zakładka CSS :a: ipb_styles.css :a: znajdź #branding

tak to wygląda na domyślnym skinie:

#branding {

  1. background#0f3854url(http://forum.invisionize.pl/public/style_images/master/branding_bg.png) repeat-x;
  2. border-bottom1px solid #1b3759;
  3. min-height64px;
}

 

 

Baw się min-height.

Nic mi to nie zmienia

Tak to u mnie wygląda: ffbb.pl - jakies dwa paski mi sie zrobily za logo, jeden jasniejszy u goru a dodatkowo 2 ciemniejszy skads sie wział, jak sie tego pozbyc?

Edytowane przez ffbbpl

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z nich korzystać. Kulturystyka i Fitness - kulturystyka online o siłowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge juz edytowac, zrobilem screena:

 

http://zapodaj.net/b56f9171d450d.bmp.html

 

jak zrobic zeby tlo gdzie jest 22222222 bylo takie samo jak tlo gdzie jest 111111111111... ten sam oscien niebiekiego?

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z nich korzystać. Kulturystyka i Fitness - kulturystyka online o siłowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

problem rozwiązany.

dla zainteresownych na przyszłość, zmieniłem wysokość pixeli obrazku branding_bg.png na taką samą jak ma logo

Edytowane przez ffbbpl

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z nich korzystać. Kulturystyka i Fitness - kulturystyka online o siłowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.