Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Konflikt jquery po zainstalowaniu Facebook Slide FanPage


Gość auditimes
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Leihto,

Rekomendowane odpowiedzi

Po zainstalowaniu dodatku Facebook Slide FanPage pojawił się problem z jQuery. Gdy powyższy moduł jest włączony pojawiają się problemy z SB, edycją postów, czy szybką odpowiedzią. 

 

Czy ktoś wie, w jaki sposób mogę rozwiązać problem z jQuery po instalacji tego dodatku?

 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to ja też wiem, że trzeba wstawić jQuery.noConflict();, pytanie tylko w którym dokładnie miejscu? Jeżeli ktoś wie (na zagranicznym topicu modułu nikt nie wie), to będę bardzo wdzięczny za podanie odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o informację dokładnie w jakim pliku i w którym miejscu w kodzie mam dodać jQuery.noConflict() 

 

Kod hook:

 

<style type="text/css">
#FBSlideLikeBox_left {background: url(http://upic.me/i/zw/or2fb.png) 292px 0 no-repeat; float: left; height: 168px; position: fixed; left: -292px; padding-right: 56px; top: 20%; width: 292px; z-index: 2000;}
#FBSlideLikeBox_left #FBSlideLikeBox3_left {height: 400px; right: 0; position: absolute; border: 1px solid #3B5998; width: 292px; background: #f8f8f8;}
#FBSlideLikeBox_right {background: url(http://4.bp.blogspot.com/-mMtB2ANqowQ/T6es-PuSR2I/AAAAAAAAAjM/LDamrUnMJJc/s320/fb1-right.png) 0 0 no-repeat; float: right; height: 168px; position: fixed; right: -300px; padding-left: 48px; top: 20%; width: 292px; z-index: 2000;}
#FBSlideLikeBox_right #FBSlideLikeBox3_right {height: 400px; left: 0; position: absolute; border: 1px solid #3B5998; width: 300px; background: #f8f8f8;}
#FBSlideLikeBox_right #FBSlideLikeBox2_right {position: relative; clear: both; width: auto;}
</style>
<script type='text/javascript' src="//ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.9.1/jquery.min.js"></script>
<script type='text/javascript'>!window.jQuery && document.write('<script src="{style_images_url}/js/jquery.min.js"><\/script>')</script> 
<script type="text/javascript">
jQuery(document).ready(function($)
{
$("#FBSlideLikeBox_right").mouseenter(function()
{
$(this).stop().animate({right: 0}, "normal");
}).mouseleave(function()
{
$(this).stop().animate({right: -300}, "normal");
});;
       });
</script>


        <div id="FBSlideLikeBox_right" title="Find us on Facebook!">
<div id="FBSlideLikeBox2_right">
<div id="FBSlideLikeBox3_right">
<iframe src="//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href={$this->settings['indo_fs_url']}&width=292&height=400&show_faces=true&colorscheme={$this->settings['indo_fs_theme']}&stream=false&border_color&header=false" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:300px; height:400px;" allowTransparency="true"></iframe>
</div>
</div>
</div>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Tak powinien wyglądać kod JS.

jQuery.noConflict();
jQuery(document).ready(function()
{
jQuery("#FBSlideLikeBox_right").mouseenter(function()
{
jQuery(this).stop().animate({right: 0}, "normal");
}).mouseleave(function(){
jQuery(this).stop().animate({right: -300}, "normal");
});
});

 

P.S. Miałes błąd w swoim kodzie (podwójny średnik).

Zapraszam na moje portfolio oraz bloga wojtusdev.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.