Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

problem z wirusami na stronie


WarninG

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pytam ze złośliwości itp, tylko dlatego, że porównywałem z ciekawości ostatnio nulleda z plikami pobranymi z panelu klienta i są różnice znaczne. Więc coś tam siedzi...

 

Co google sugeruje co do malware? Podaje zwykle sugestie.

 

Odpal też jakieś 2-3 skanery dla stron w wersji online.

logopiwoorgsmall.png

piwo.org - polski portal piwowarski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj wszystkie pliki forum z ftp na twardy dysk, rozpakuj sobie oryginalną paczkę IPB z Twoją wersją forum, wrzuć do niej wszystkie dodatki i aplikacje a potem porównaj oba foldery winmergem. Znajdzie Ci wszystkie pliki które się różnią, wskaże zmienioną zawartość oraz znajdzie wszystkie pliki na FTP, które nie występują w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam lub podobny problem. Ktoś włamał się na ftp bo miałem zapamiętane hasło w filezilli (tak podejrzewam). Z konta wysyłane były emaile. Na początek poszukaj plików wp-xxx (xxx z tego względu że nie pamietam dokładnych nazw).

Tych plików poszukaj NIE TYLKO w "public_html" ale we wcześniejszych katalogach również (mi te pliki siedziały w różnych). Do tego czeka cię przeglądanie plików w poszukiwaniu zaszyfrowanych kodów co musisz wykonać ręcznie.

 

PS. Jeżeli popełniłem jakieś literówki w nazwach to sorki ;)

PS2. Mówie jedynie na własnym doświadczeniu i może u Ciebie siedzi coś innego.

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam taki problem że mam dużo wirusów na stronie google mi stronę zablokowało antywirusy szaleją i co mam z tym zrobić ? teraz jak skutecznie usunąć w jaki sposób ? 

Podaj adres forum. Rzucę okiem, może coś znajdę.

Studio graficzne Zonic.pl | Polecane forum webmasterskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.