Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dział dla deweloperów / propozycje od użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Przydałyby się działy typu:

 

-Propozycje na modyfikacje - użytkownicy opisują modyfikacje, które chcieliby zobaczyć w marketplace. Niektórzy chcą stworzyć aplikację, a nie mają inspiracji - inni na odwrót. Dział w sam raz. :)

-Modyfikacje w produkcji  - dział w którym deweloperzy będą mogli pokazywać swoje aplikacje ( nie do pobrania, a np. w celu uzyskania jakichś propozycji od użytkowników ).

 

O.

Edytowane przez TeeZ
  • Lubię to 1

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, tak to jest jak się szuka tylko na głównej. :D

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ruchu, jaki panuje w dziale Modyfikacji w produkcji, ponownie proponuję jego usunięcie  :dirol: Jeśli deweloperzy nie mają pomysłu, to wystarczy śledzić posty w dziale Modyfikacji - pomoc z tytułami typu "Szukam moda".

Opisywać postęp przy pracach można na blogu, świetnie się do tego nadaje.

Teez, jeśli szukasz inspiracji, to stwórz system mikroblogowy podobny do tego z wykop.pl jako alternatywę dla SB. Na Wykopie się przyjął doskonale, więc na forach również wróżę sukces ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teez, jeśli szukasz inspiracji, to stwórz system mikroblogowy podobny do tego z wykop.pl jako alternatywę dla SB. Na Wykopie się przyjął doskonale, więc na forach również wróżę sukces ;)

Jak skończę aktualną modyfikację to zarejestruję się tam i zobaczę o co chodzi. Nie ukrywam, że na wykopie byłem raptem 2-3 razy ( wyniki z google ). :P

Po ruchu, jaki panuje w dziale Modyfikacji w produkcji, ponownie proponuję jego usunięcie  :dirol: Jeśli deweloperzy nie mają pomysłu, to wystarczy śledzić posty w dziale Modyfikacji - pomoc z tytułami typu "Szukam moda".

 

Dział jest ukryty ( subfora, nikt go nie widzi co można wywnioskować po komentarzu choćby Jakuba ) oraz jego nazwa zbyt wiele nie mówi. Dla mnie jest to raczej dział dla ludzi opisujących swoje modyfikacje, które są w trakcie tworzenia. Może dlatego świeci pustkami?

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis raczej wyraźny:

Dodaj nowe funkcje do twojego forum IPB, napisz swoje sugestie dla osób tworzących modyfikacje. Dział poświęcony również prośbom o napisanie nowych modyfikacji.

Ale i tak za mało widoczny.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A o ile wiem to propozycje też można składać w tym dziale (mogę się mylić) ;)

 

Mylisz się.

 

 

Chyba jednak nie ;P

 

 

Opis raczej wyraźny:

Dodaj nowe funkcje do twojego forum IPB, napisz swoje sugestie dla osób tworzących modyfikacje. Dział poświęcony również prośbom o napisanie nowych modyfikacji.

Ale i tak za mało widoczny.

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.