Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Pętla w array'u


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję

                     foreach($data as $row)
                {
                    $casting = 'casting_field_'.$row['casting_id'].'';
                    $castingtitle = $this->request['casting_field_'.$row['casting_id'].''];
                }


                   $this->DB->insert( "casting_appeal", array(
                                                                    'casting_member_id' => $this->memberData['member_id'],
                                                                    'casting_date' => IPS_UNIX_TIME_NOW,
                                                                    'casting_member_join' => $this->memberData['joined'],                                                                    
                                                                    'casting_warn_level' => $this->memberData['warn_level'],
                                                                    $casting => $castingtitle,
                                                                    'casting_content' => $editor->process( $_POST['appeal'] ), ) );

linijkę $casting => $castingtitle zrobić w pętlę, ponieważ mam kilka pól i chcę aby pętlą zostały dodane wszystkie po kolei czyli chcę uzyskać efekt

 

'casting_field_1' => $this->request['casting_field_1'],

'casting_field_2' => $this->request['casting_field_2'],

'casting_field_3' => $this->request['casting_field_2'],

 

W jaki sposób mogę to osiągnąć?

 

 

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamień:

                    $casting = 'casting_field_'.$row['casting_id'].'';
                    $castingtitle = $this->request['casting_field_'.$row['casting_id'].''];

Na:

                    $casting['casting_field_' . $row['casting_id']] = $this->request['casting_field_' . $row['casting_id']];

Następnie utwórz te "stałe" klucze tablicy:

$insert = array(
	'casting_member_id' => $this->memberData['member_id'],
	'casting_date' => IPS_UNIX_TIME_NOW,
	'casting_member_join' => $this->memberData['joined'],                                                                    
	'casting_warn_level' => $this->memberData['warn_level'],
	'casting_content' => $editor->process( $_POST['appeal'] )
);

Potem dodajesz te klucze "dynamiczne":

foreach($casting as $key => $value)
{
	$insert[$key] = $value;
}

I wykonujesz zapytanie:

$this->DB->insert( "casting_appeal", $insert );
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.