Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Najaktywniejsi użytkownicy i błąd w html.


Nieetyczna
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Nieetyczna,

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.


Pisze do Was z kolejnym problemem, mianowicie w skinie Deflection zaistnialy pewne nieprawidlowosci.


niektore 'avatary' uzytkownikow w zakladce 'Najbadziej aktywni dzisiaj' ulegly deformacji, nie sa to male miniaturki.


 


itho.jpg


 


Może ktoś wie jak to naprawić? Podejrzewam, ze cos z html popaćkane jest.


Z gory dziekuje.


| Nieetyczna | Mój YT CHANNEL | LAIK W IPB |
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, lekko byl zmieniany. Mianowicie stopka byla zmieniana oraz linki do fanpage u góry.

Ponowna instalacja nic nie daje. Podobnie było na 3.3.4 - po aktualizacji na 3.4.4 jest tak samo.

 

// dodam jeszcze ze mam problem z wgrywaniem skinow. 

Mianowicie usunelam niepotrzebne images z ftp, public -> public_images i teraz jak chce wgrac jakiekolwiek images z poprzednich skinow by sprawdzic, to nie moge. wyskakuje blad podczas wgrywania.

 

vvnb.jpg

 

dxke.jpg

Edytowane przez Nieetyczna
| Nieetyczna | Mój YT CHANNEL | LAIK W IPB |
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze nie może stylu wgrać. Zaraz to zademonstruję.

 

Problem wystepuje w takich przypadkach, jak dane obrazki do stylu byly juz wgrane.

Wtedy wyskakuje blad, że ''Nie może wgrać obrazkow do stylu'' lub, że taki folder w ftp juz istnieje.

 

Jednak przy probie wgrania na nowo stylu nawet dostosowanego pod ipb 3.4.4 blad sie powtarza - tak jest w przypadku deflection.

Innych skinow nie sprawdzalam.

 

@EDIT

W carbon red jest tak samo - wiec z czego wynika blad z avatarami w zakaldce 'najaktywniejsi uzytkownicy dzisiaj' ?

 

itda.jpg

 

Da sie to jakos zniwelowac?

Edytowane przez Nieetyczna
| Nieetyczna | Mój YT CHANNEL | LAIK W IPB |
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Uoooou, wyłączyłam (SOS32) Group Color in User Personal Card Link, i niby wszystko ok.

Skoro tak, czy błąd leży w tej modyfikacji i czy da jakoś się go naprawić, by błędu nie bylo?

 

Widocznie wadliwy hook...

| Nieetyczna | Mój YT CHANNEL | LAIK W IPB |
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.