Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Driver Error database


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Damianexo,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Pewien czas temu, chciałem zmienić hasło dostępowe do całego Panelu Direct. Oke, zmieniłem je w Direct Admin, zmieniłem również hasło w plikach forum. Ale niestety strona przestała działać, wyświetlała się taka oto informacja:

 

There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking here

 


Teraz zainstalowałem forum na nowo, podpisałem forum pod tę bazę no i niestety błąd jest ten sam. Czy możliwe, że baza danych odpowiada za zapisywanie jakiś danych? Czy może baza danych jest j**nięta? Jeżeli to byłoby głównym problemem to w jaki sposób odczytać to? Zależy mi na tej bazie danych, bo jest tam dorobek dwóch lat.


Pozdrawiam.

PS. Być może tych wszystkich tabelek jest za dużo i trzeba je usunąć- tylko które? Nie wiem, liczę na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Date: Thu, 09 May 2013 16:10:33 +0000

 Error: 1045 - Access denied for user '********'@'localhost' (using password: YES)

 IP Address: ************ - /index.php

 

Miałem złą nazwę- fakt. Zmieniłem, poprawiłem aczkolwiek nadal forum nie funkcjonuje. Dalej jest ten błąd.

Teraz mam białą stronę, jak sprawdzić jakie błędy występują?

 

Edytowane przez Damianexo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal jest to samo co było, chociaż pliki zostały wgrane. Gdzie odznaczyć ten skrypt? Bo jest jakoś wczepiony w całą strukturę forum albo bazy danych.


 

s/centrum-rp.eu/public_html/public//style_images/crp/_

 

 

Dlaczego mam dwie pochyłe, gdzie to zmienić?

Edytowane przez Damianexo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Poradziłem sobie.

Proszę o zamknięcie tematu.

 

 

Podpisując starą bazę danych, zapisany był stary styl, oraz ścieżki do niego po prostu były nie aktualne, chociaż nie wiem dlaczego akurat to miało taki wpływ. W każdym bądź razie wgrałem jakiś inny styl, tamten usunąłem (bo do /admin/ mam dostęp ) i teraz śmiga.

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.