Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Biała strona i krzaki?


lojciec14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż mam dziwny problem na stronie. otóż czasem, gdy odświeża się stronę, lub wchodzi na jakiś tema, zanim załaduje się grafika, pokazuje się na dosłownie chwilkę biała strona, a w lewym górnym rogu mam napis d't'z. Mod z białymi stronami zainstalowany, jednak w tym miejscu nic się nie wyświetla.. problem występuje pod FF, IE nie wywala błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Gdzieś w jakimś pliku masz spację przed <?php - co ostatnio edytowałeś? Sprawdź w pierwszej kolejności plik index.php.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwilkę sprawdzę i napiszę. No i nic... znalazłem 2 niepotrzebne spacje, jednak ich usunięcie nic nie dało... nie podoba mi się jednak jeden z plików z livelink... chodzi mi głównie o początek:

<?php exit;?>
ZmNjsQt1BUj0AUjkZ3jjsTWuAJAyMTEyZwuwMJR1MQyzAGL4Z2R5ZQL0... tutaj dalsza część pliku....

Edytowane przez lojciec14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A taki plik ładujesz w class_display.php? Jeśli tak to usuń fragment tego kodu na okres testowy i sprawdź czy problem nadal występuje.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Skorzystaj z narzędzia szukającego tzw. 'białych znaków' na początku lub końcu plików:

ACP > SUPPORT > Diagnostics >> Whitespace Checker

I sprawdź każdy plik wskazany przez to narzędzie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest na pewno z tym plikiem llde7a68e2a62053e41b8ae9fef71a7608_data.php. Pokazuje się białe miejsce na końcu i dlatego są krzaki. Tylko że ten program ma ten minus, że tak jakby sam się aktualizował. tzn. nawet jak przeniesie się php na koniec, to i tak po odświeżeniu strony wraca ten znacznik w połowę pliku. Stąd pewnie strona szaleje. za chwilkę usunę wszystkie pliki z livelinka z serwera i zobaczę, czy jest jakaś zmiana.

EDIT: To jednak nie ten plik.... Usunąłem wszystko, jednak nadal jest problem... :D Nie wiem o co chodzi... ostatnio nic nie robiłem, poza instalacją livelinka i google adsense...

Edytowane przez lojciec14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Faktycznie. Wrzuć testowo nowy plik class_display.php, ale przed tym zrób kopię obecnego i sprawdź. Nie ma innej metody jak prób i błędów.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wygląda mój wrapper:

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> 
<html xml:lang="pl" lang="pl" xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=UTF-8" />
<link rel="shortcut icon" href="favicon.ico" />
<title >Old School Players - Najlepsze Forum Starej, Dobrej Szkoły </title><! -- "Old School Players - Najlepsze Forum Starej, Dobrej Szkoły. Stare samochody żywioł kochamy old" --/>
<meta name="KEYWORDS" content="Stare, samochody, old, school, players, forum, szkoła, dobra, auta, cars, mangacars, stuff, hot, pinn, bike, zloty, rides, garaż, shop, sprzedam oldschool"/>
<meta name="DESCRIPTION" content=" Old School Players - Najlepsze Forum o Starych Samochodach i nie tylko! Jesteś pasjonatom tego, co stare i dobre? Wejdź koniecznie! Wszystko co stare i dobre jest u nas w cenie! "/>
<meta name="ROBOTS" content="index, follow"/> 
<% GENERATOR %> 
<% CSS %> 
<% JAVASCRIPT %> 
</head> 
<body>
<div id="ipbwrapper">
<% BOARD HEADER %>
<% MEMBER BAR %>
<!--GFMESSAGE-->
<% NAVIGATION %>
<!--IBF.NEWPMBOX-->
<% BOARD %>
<% STATS %> 
<% COPYRIGHT %>
<% BOARD FOOTER %>

</div>
<center>
<fieldset style="border-color:white; padding: 0px; width: 730px; background-color:#222222">
<legend><font color="white">REKLAMA</font></legend>

<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "pub-2642267799463072";
/* 728x90, utworzono 09-07-10 */
google_ad_slot = "8527392192";
google_ad_width = 728;
google_ad_height = 90;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://oldschoolplayers.pl/google.js">
</script>
<% LIVELINK %>

</fieldset></center><br/>
</body>
</html>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No czyli nadal nic nie wiemy. :|

No nic, tak jak mówiłem - organoleptycznie. Pierwszą czynnością powinno być wgranie jakiegoś skina by ograniczyć zakres poszukiwań o skin lub pliki.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, sprawdzone. Problem jest na pewno gdzieś w skinie... w standardowym skinie ten błąd nie występuje.... juz nawet wiem czego dotyczy. Problem jest gdzieś w plikach ip.shoutbox. gdy tylko do drugiego (czystego) skina podpiąłem shoutboxa to zaczyna sypać błędem. Już biorę się za sprawdzanie plików SB...

EDIT: Pliki są ok... podmieniłem je wcześniej, robiąc oczywiście kopię zapasową, jednak nie pomogło. znalazłem jeszcze jedne miejsce, gdzie może być błąd. spróbuję to naprawić...

EDIT 2: To chyba nie to.. chodzi mi o to, że w board footer zamieściłem kod php, zaś sam html w tym miejscu nie miał znaczników php.. jednak i to nie pomogło...

Edytowane przez lojciec14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jak możesz to wyślij mi instalkę tego skina Twojego - spojrzę na to od środka, albo najlepiej dane do Twojego ACP mi wyślij.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No faktycznie coś ten SB miesza.

Usuń kody SB z ACP i zainstaluj go metodą alternatywną, opisaną w tym tutorialu: Instalacja IP.Shoutbox -> czyli tę w której edytujesz plik class_display.php.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.