Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Sprzedaż licencji IPB - Co i jak


saa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

posiadam aktywną licencję IPB z 5 miesięcznym prawem do aktualizacji.

Z powodów biznesowych, chce jednak sprzedać licencję, ponieważ forum nie jest mi już potrzebne.

Znalazłem już kupca, ale nie wiem jak się do tego zabrać.

Czy wystarczy że poda mi dane swojego konta, opłacę 20$ i będę mógł zmienić przypisanie licencji ?

Bo chyba podanie dostępu do mojego konta, cesja itp nie jest potrzebna jest skorzystam z płatnego transferu ?

Będę wdzięczny za opis jak wykonać operację bezpiecznie dla mnie i kupującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wystarczy że poda mi dane swojego konta, opłacę 20$ i będę mógł zmienić przypisanie licencji ?

Bo chyba podanie dostępu do mojego konta, cesja itp nie jest potrzebna jest skorzystam z płatnego transferu ?

Będę wdzięczny za opis jak wykonać operację bezpiecznie dla mnie i kupującego.

 

Po 1, to jeżeli chodzi o "operację" bezpieczną dla Was obojga to polecam skorzystać z serwisu Allegro lub innego który gwarantuje bezpieczną transakcję, ty otrzymasz pieniążki, wtedy wyślesz licencję.

 

Po 2, licencję możesz przenieść na inne konto chyba dopiero po 6 miesiącach jej posiadania, przynajmniej mi taki komunikat wyskoczył:

 

         pre_1368655098__transfer_licencji.png

 

 

Jeżeli już chcesz sprzedać licencję a nie możesz dokonać transferu to możesz ją sprzedać wraz ze swoim kontem, po otrzymaniu pieniążków zrób następujące rzeczy:

 

-Usuń wszystkie pliki IPB z FTP i wykup zmianę adresu URL licencji za 15$, dzięki temu nowy właściciel będzie mógł wgrać IPB na FTP na swojej domenie, wpisać klucz i adres URL sam się doda tak jak w przypadku nowej licencji:

 

pre_1368655141__zmianaurl.png

 

 

-Zmieniasz dane adresowe, bilingowe, kontaktowe itp. na koncie invisionpower.com

-Zmieniasz adres e-mail na adres podany przez kupującego.

 

Jedyny minus to taki że twoje imię i nazwisko zostaje na koncie ponieważ zmienić je można poprzez kontakt z supportem i to tez tylko w niektórych przypadkach:

 

pre_1368655175__zmianaimienia.png

 

Mam nadzieję że pomogłem i głupot nie napisałem :)

Edytowane przez szyrley
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.