Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Usunięcie wyświetl pełną listę


Trykus
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

fragment globaltemplate

<if test="showActive:|:$this->settings['show_active'] && $this->memberData['gbw_view_online_lists']">{parse expression="sprintf( $this->lang->words['online_right_now'], $stats['TOTAL'] )"} {$this->lang->words['active_users']}</if></h4>
	<if test="$this->settings['show_active']"><p class='statistics_brief desc'>
		{parse expression="sprintf( $this->lang->words['active_users_detail'], $stats['MEMBERS'], $stats['GUESTS'], 
$stats['ANON'] )"}
		<if test="onlineListEnabled:|:$this->settings['allow_online_list']">  <a href='{parse url="app=members&module=online&sort_order=desc" base="public"}'>({$this->lang->words['online_link']})</a> </if>
	</p></if>
	
	<if test="activeNames:|:count($stats['NAMES']) && $this->settings['show_active']">
		<br />
		<p>
			<span class='name'>{parse expression="implode( ",</span> <span class='name'>", $stats['NAMES'] )"}</span>					
		</p>
	</if>
</div>

Usunąłem to <if test="onlineListEnabled:|:$this->settings['allow_online_list']">  <a href='{parse url="app=members&module=online&sort_order=desc" base="public"}'>({$this->lang->words['online_link']})</a> </if>

 i sie pojawiła biała strona, a później gdy inne edytowałem zmieniało się to co nie chciałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Niemożliwe by się pojawiła biała strona. Jak się da usunąć w ACP to znaczy, że składnia jest poprawna. Spróbuj ponownie.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.