Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Tworzenie hook'a - podmiana kodu w istniejącym bicie


Rekomendowane odpowiedzi

A więc sprawa ma się tak że na moim forum jeden z Użytkowników zaproponował lekką edycję w stylu mobilnym (dodanie ostatniego posta i usera który napisał ostatni post). Chwilkę się pobawiłem i uzyskałem żądany efekt.

 

Potem pomyślałem że może komuś też przydałoby się coś takiego i zacząłem się zastanawiać nad napisaniem hooka (przy okazji nauczę się czegoś nowego).

 

Niestety moje wyobrażenie tworzenia tego hooka troszkę minęło się z rzeczywistością :D

 

Już na samym początku natrafiłem na dylemat czy w "Globalnej pamięci podręcznej" coś zaznaczać?

 

A teraz jeszcze kilka dodatkowych pytań :D

 

1. Wybieram bit o który mi chodzi (czyli u mnie boardIndexTemplate). Potem wybieram "twierdzenie if". I teraz mam problem bo nie wiem co wybrać następne. Bo chodzi o nazwę tematu gdzie pojawił się nowy post (czyli "hideLastInfo") oraz o nazwę (linkowaną do profilu) autora ostatniego posta (czyli "lastPosterID"). Jak to w tym wypadku pogodzić?

 

2. W "lokalizacji rozszerzenia" też nie wiem co wybrać :) Jakaś podpowiedź? :)

 

3. I póki co ostatnie pytanko-Jak to zastosować do konkretnego (mobilnego) stylu?

 

 

Na razie to tyle pytań (na pewno będzie więcej :D ). Z góry dzięki za pomoc i prosze o wyrozumiałość bo pierwszy raz próbuję stworzyć jakiegokolwiek hooka :D

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witaj,

z miłą chęcią bym Ci na to odpisał, ale to tony pisania, a widzę, że chyba i tak niv by to nie dało, bo brak Ci podstaw, bo gdybyś je miał to byś o takie rzeczy nie pytał. Musisz poczytać poradniki jak się tworzy rozszerzenia, trochę popatrzeć na już napisane, potem samemu popróbować. W ciągu jednego postu czy tematu na pewno nie nauczę Cię tego.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.