Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zapomniane hasło


BoskiHenioII
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dość nietypowy problem, mianowicie:
Zapomniałem hasła do mojego administratora na forum- forum jest wyłaczone w ustawieniach systemowych, przypomnienie nie pomoże z powodu tego ze na emaila hasła tez zapomnialem.

Prosze nie pisać jak mogłem to zrobic itp, chce doradzic się was drodzy uzytkownicy oraz administracjo czy jest mozliwosc przypomnienia go korzystając z hostingu/ftp?
Czy w jakis sposob moge wejsc na forum od " wewnątrz " ?
Przepraszam jesli zly dział, prosze o odp.


Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Ale zupełnie inne niż do forum. Przynajmniej powinno być inne. Jeśli nie potrafisz spamiętać / zapisać sobie haseł do maila, forum, ftp, pma, cpanel / direct admina to czemu jesteś adminem? Poproś innego admina, niech Ci zresetuje hasło... Inna opcja to założenie nowego konta, zmiana grupy przez PMA na admina i odzyskanie starego konta. Ale skoro nawet do PMA nie potrafisz się dostać, no to już nie wiem...

Edytowane przez Jurij
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy potrafie spamiętać/zapisać to nie twoj interes, hasło straciłem nie z przyczyny zapominalstwa,  ja prosze o opinie osób które wnoszą do tego tematu coś innego niż twoje " to albo to a skoro nie to nie wiem " dziękuje, sam nie domyśliłbym sie ze trzeba wejść do pma by zmienic hasło.

Czekam na opinie innych.

Edytowane przez BoskiHenioII
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie masz dostępu do e-mail'a, PMA oraz do konta administratora na forum. Jedną z opcji jakie Ci pozostały to uzyskanie hasła do PMA lub, tak jak napisał Jurij, poproszenie innego administratora o zresetowanie hasła do konta na forum (lub zmiana adresu e-mail przypisanego do tego konta). Poza tym troszeczkę więcej szacunku do osób, które de facto poświęcają swój czas i próbują Ci pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy potrafie spamiętać/zapisać to nie twoj interes, hasło straciłem nie z przyczyny zapominalstwa

 

Czyli bezczelnie kłamiesz:

 

 

Zapomniałem hasła do mojego administratora na forum- forum jest wyłaczone w ustawieniach systemowych, przypomnienie nie pomoże z powodu tego ze na emaila hasła tez zapomnialem.

 

Zaczynam odnosić wrażenie, że pod pretekstem "zapominalstwa" próbujesz się włamać na czyjeś forum, a to jest karalne. Jeśli jednak się mylę i jesteś osobą powołaną do zalogowania się do ACP, to poproś innego administratora o pomoc, odzyskaj dostęp do konta pocztowego, odzyskaj zapamiętane hasła z przeglądarki lub klientów pocztowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wszystko naprawione- dostałem się do bazy, zmieniłem id na  " 4 " swojego 2 testowego konta a następnie zmieniłem zapomniane hasło.
Mozna zamknąć, dziękuje, szczególnie Tobie Jurij że potrafiłeś mi prawić kazanie byle nabic posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.