Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wygasła licencja - właściciel po reaktywowaniu


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam pytanie odnośnie kupna używanej licencji IP.Board.

Jeśli zakupie od kogoś wygasłą licencję IPB, to po jej ponownej aktywacji mogę napisać do supportu o pełne przeniesienie produktu na moje konto czy musi to zrobić osoba sprzedająca, czyli reaktywować licencję i dopiero przenieść?

Bo z tego co mi wiadomo, to jak ktoś sprzedaje wygasłą licencję, to nadal może ją odzyskać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Cześć,

mam pytanie odnośnie kupna używanej licencji IP.Board.

Jeśli zakupie od kogoś wygasłą licencję IPB, to po jej ponownej aktywacji mogę napisać do supportu o pełne przeniesienie produktu na moje konto czy musi to zrobić osoba sprzedająca, czyli reaktywować licencję i dopiero przenieść?

Niech przedłuży i przeniesie na Twoje konto. To osoba sprzedająca musi zainicjować ten proces.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć,

mam pytanie odnośnie kupna używanej licencji IP.Board.

Jeśli zakupie od kogoś wygasłą licencję IPB, to po jej ponownej aktywacji mogę napisać do supportu o pełne przeniesienie produktu na moje konto czy musi to zrobić osoba sprzedająca, czyli reaktywować licencję i dopiero przenieść?

Niech przedłuży i przeniesie na Twoje konto. To osoba sprzedająca musi zainicjować ten proces.

 

 

A w jaki sposób odbywa się cały proces sprzedaży jeśli licencja jest wygasła? Nigdy nie miałem IPB, stąd takie dość banalne(?) pytania.

Sprzedawca daje mi sam klucz i mogę go użyć, ale produkt pozostaje przypisany na jego koncie czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam klucz jest bezwartościowy. Musisz mieć aktywne konto w CA.

 

Czyli z tego co rozumiem, konto jest dopiero aktywne jeśli zakupie jakikolwiek produkt IPS lub produkt zostanie przeniesiony z kogos konta na moje, tak?

Edytowane przez Filip1512
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To generalnie jest tak: licencję przeniesiesz, ale jak będzie aktywna - jeszcze jakby 'ważny dostęp' do aktualizacji.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Lepiej transferuj licencję. Tylko wtedy masz pewność, że będzie Twoja i że poprzedni właściciel nie będzie mógł jej odzyskać.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.