Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Przeniesienie forum


Gość pziemczyk
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Gość pziemczyk,

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pziemczyk

Witam,

 

Przeniosłem swoje forum IP.Board z serwera dedykowanego znajomego na hosting, ale niestety jest pewien problem. Po zmianie configa i wrzuceniu bazy wyskakuje:

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'output is not an object' in /home/u622454555/public_html/beta/admin/sources/base/ipsRegistry.php:1112 Stack trace: #0 /home/u622454555/public_html/beta/admin/sources/base/ipsRegistry.php(1210): ipsRegistry::getClass('output') #1 /home/u622454555/public_html/beta/admin/applications/core/modules_admin/applications/applications.php(2758): ipsRegistry->__get('output') #2 /home/u622454555/public_html/beta/admin/sources/base/ipsRegistry.php(3490): admin_core_applications_applications->applicationsRecache() #3 /home/u622454555/public_html/beta/admin/sources/base/ipsRegistry.php(2243): ips_CacheRegistry::rebuildCache('app_cache', 'global') #4 /home/u622454555/public_html/beta/admin/sources/base/ipsRegistry.php(598): ipsRegistry->checkCaches() #5 /home/u622454555/public_html/beta/admin/sources/base/ipsController.php(77): ipsRegistry::init() #6 /home/u622454555/public_html/beta/admin/sources/base/ipsController.php(64): ipsController->init() #7 /home/u622454555/public_html/be in/home/u622454555/public_html/beta/admin/sources/base/ipsRegistry.php on line 1112

Jak mogę to naprawić?

Edytowane przez pziemczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pziemczyk
static public function getClass( $key )
{ 
/* Do some magic here to retreive common classes without
  having to initialize them first */
if ( ! isset( self::$classes[ $key ] ) )
{
switch( $key )
{
default:
throw new Exception( "$key is not an object" );
break;
case 'class_captcha':
$classToLoad = IPSLib::loadLibrary( IPS_KERNEL_PATH . 'classCaptcha.php', 'classCaptcha' );
self::$classes['class_captcha'] = new $classToLoad( self::instance() );
break;
case 'templateEngine':
$classToLoad = IPSLib::loadLibrary( IPS_KERNEL_PATH . 'classTemplateEngine.php', 'classTemplate' );
self::$classes['templateEngine'] = new $classToLoad( IPS_ROOT_PATH . 'sources/template_plugins' );
break;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




static public function getClass( $key )

{

/* Do some magic here to retreive common classes without

  having to initialize them first */

if ( ! isset( self::$classes[ $key ] ) )

{

switch( $key )

{

default:

throw new Exception( "$key is not an object" );

break;

case 'class_captcha':

$classToLoad = IPSLib::loadLibrary( IPS_KERNEL_PATH . 'classCaptcha.php', 'classCaptcha' );

self::$classes['class_captcha'] = new $classToLoad( self::instance() );

break;

case 'templateEngine':

$classToLoad = IPSLib::loadLibrary( IPS_KERNEL_PATH . 'classTemplateEngine.php', 'classTemplate' );

self::$classes['templateEngine'] = new $classToLoad( IPS_ROOT_PATH . 'sources/template_plugins' );

break;

 


 

Ja mam tak.

Edytowane przez SewiPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie
Gość pziemczyk

Hostinger.pl (pakiet Biznes)

Jeżeli chodzi o PHP to wersja 5.4, ale sprawdzałem też na 5.3 (zmiana w panelu) i to samo.

 

Przeinstalowałem na czysto forum i działa więc nie wiem gdzie leżał problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.