Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zakładka w profilu odc. 2


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stworzyłem coś takiego jak miałem, lecz to mi nie wystarcza i zacząłem pisać inną appkę, ale za to też nie umie się zabrać.

Napisałem w profileTabs aplikacji character.php, który zawiera:

 

[long]

<?php

define( 'RP_PREFIX', '_');

class profile_characters extends profile_plugin_parent
{

    private $template = '';
    private $profile = array();
    private $character = array();

    /**
     * Feturn HTML block
     *
     * @access    public
     * @param    array        Member information
     * @return    string        HTML block
     */
    public function return_html_block( $profile = array() )
    {
        $this->profile = $profile;
        
        try
        {
            $classToLoad = IPSLib::loadLibrary( IPSLib::getAppDir( 'majster' ) . '/sources/classes/core.php', 'core' );
            $this->registry->setClass( 'core', new $classToLoad( $this->registry ) );
        }
        catch( Exception $error )
        {
            IPS_exception_error( $error );
        }
        
        if( isset( $this->request['newCharacter'] ) )
        {            
            $this->newCharacterView();
        }
        else
        {
            $this->allCharactersView();
        }
        
        return $this->template;
    }
    
    private function allCharactersView()
    {
        $characters =  $this->registry->getClass( 'core' )->getCharactersOfMember( $this->profile['member_id'] );
        $this->template = $this->registry->output->getTemplate( 'majster' )->profileTabCharacters_AllCharacters( $characters, $this->profile );
    }
    
    private function newCharacterView()
    {
        try
        {
            $classToLoad = IPSLib::loadLibrary( IPSLib::getAppDir( 'majster' ) . '/sources/classes/newCharacter.php', 'newCharacter' );
            $this->registry->setClass( 'newCharacter', new $classToLoad( $this->registry ) );
        }
        catch( Exception $error )
        {
            IPS_exception_error( $error );
        }
        
        $this->template =  $this->registry->output->getTemplate( 'majster' )->pageTabCharacters_newCharacter();
    }
}
?>

[/long]

 

I troche tam w stylu, gdy będzie trzeba pokaże.

 

Gdy wchodzę w zakładkę w profilu wyskakuje driver error

http://i.imgur.com/Sb0YU8m.png

 

Co poradzicie? Żadnego połączenia MySQL nie robiłem, a w kodzie pomagał kolega :P

Domagasz się szybkiej reakcji z mojej strony? Proszę, zacytuj post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Date: Wed, 31 Jul 2013 10:40:35 +0000 Error: 1146 - Table 'fuj_com._postacie' doesn't exist IP Address: 178.23.106.90 - /user/1-pgmajster/?tab=characters ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- mySQL query error: SELECT COUNT(*) AS num_rows FROM _postacie WHERE Online = 1 .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------. | File | Function | Line No. | |----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------| | web/applications_addon/other/majster/sources/classes/core.php | [core].loadOnlinePlayersAmount | 1 | '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------' | web/applications_addon/other/majster/extensions/profileTabs/characters.php | [core].__construct | 26 | '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------' | web/applications/members/modules_public/profile/view.php | [profile_characters].return_html_block | 479 | '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------' | web/applications/members/modules_public/profile/view.php | [public_members_profile_view]._viewModern | 64 | '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------' | web/sources/base/ipsController.php | [public_members_profile_view].doExecute | 306 | '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'

Więc o tabele chodzi, pomyślę trochę nad tym.

Temat nie zamykać, zawieszam go. :)

Edytowane przez pawel7121

Domagasz się szybkiej reakcji z mojej strony? Proszę, zacytuj post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.