Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Forum IPB dla portalu tematycznego.


Profess

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wykonam Ci takiej analizy ot tak.

Napisałem, pytanie - masz napisane w stopce, że zajmujesz się profesjonalnymi rozwiązaniami IPB, więc rozumiem, że klient mówi co che zrealizować, i musi się na to zgodzić bez wyceny, a dopiero po wykonaniu realizacji otrzymuje rachunek i dowiaduje się ile kosztowałao.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie, wyceniam, ale wycena nie jest na zasadzie 5minut. Chcesz mi coś zlecić lub dowiedzieć się kosztów - masz moją stronę i dział kontakt. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystko jest możliwe, ale to co napisałeś na pewno nie będzie proste, ani tanie.

Wiadomo, że za darmo się nie zrobi, ważne jest to, ze w ogóle sie da, to już dużo. A czy jesteś w stanie w przybliżeniu określić ile na to trzeba czasu i jaki może być koszt.. ? Oczywiście na priv.

 

 

Napisano 16 sierpień 2013 - 01:47

DawPi, dnia 15 Sie 2013 - 23:28, napisał: snapback.png

To nie tak - może po prostu nie znać tego systemu. Ja też od tak nie podjąłbym się jakiejkolwiek pracy przy załóżmy vB, dżamli czy jakimkolwiek innym systemie, z którym mam nikłą znajomość.

DawPi, a czy mogę liczyć na odpowiedź, na moje pytanie.. ?

 

Napisano 16 sierpień 2013 - 02:25

Nie wykonam Ci takiej analizy ot tak.

 

Napisano 23 sierpień 2013 - 10:01

DawPi, dnia 16 Sie 2013 - 02:25, napisał: snapback.png

Nie wykonam Ci takiej analizy ot tak.

Napisałem, pytanie - masz napisane w stopce, że zajmujesz się profesjonalnymi rozwiązaniami IPB, więc rozumiem, że klient mówi co che zrealizować, i musi się na to zgodzić bez wyceny, a dopiero po wykonaniu realizacji otrzymuje rachunek i dowiaduje się ile kosztowałao.. ?

 

Napisano 23 sierpień 2013 - 10:48

Nie, wyceniam, ale wycena nie jest na zasadzie 5minut. Chcesz mi coś zlecić lub dowiedzieć się kosztów - masz moją stronę i dział kontakt. :)

 

To jak widać po rozmowie, w pierwszym poście o to zapytałem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.