Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z IPSBadge w subforum


tarantula

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum u mnie w poszczególnych poddziałach dodano IPSBadge dla lepszego wyglądu (można zobaczyć to od razu na stronie głównej forum)

 

Mój problem polega na tym, że jak wejdę w subforum, gdzie są 2 jeszcze podfora to tło tych pod forum jest całe brązowe (w kolorze badge jakim ustawiłem): http://www.mytylkogramy.com/forum/541-span-classipsbadge-stylebackground-color884905mcspanrekrutacja/

 

Ponadto pomiędzy subforami a napisem "subfora" jest to:

MCRekrutacja'"> 

Jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Po co dodawałeś kod HTML do nazwy działu? Użyj do tego odpowiedniej modyfikacji, a ten błąd popraw w PMA w tabeli forums.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co dodawałeś kod HTML do nazwy działu? Użyj do tego odpowiedniej modyfikacji, a ten błąd popraw w PMA w tabeli forums.

Można poprosić o linka do tej modyfikacji?

 

EDIT: Ten IpsBadge nie ja dodawałem ;)

Edytowane przez tarantula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na początek spróbuj w ACP poprawić nazwy for - w ustawieniach. Twoje subfora pokazują "dzikie" nazwy, być może jedno z nich, w nazwie ma niezamknięty znacznik span 

<span class=" ipsbadge"="" style="background-color:#884905;">

jeśli tak - musisz to wyszukać i dopisać na końcu </span> 

Edytowane przez 9xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na początek spróbuj w ACP poprawić nazwy for - w ustawieniach. Twoje subfora pokazują "dzikie" nazwy, być może jedno z nich, w nazwie ma niezamknięty znacznik span 

<span class=" ipsbadge"="" style="background-color:#884905;">

jeśli tak - musisz to wyszukać i dopisać na końcu </span> 

Wszystko jest w porządku, zwłaszcza, że jakby nie było </span> na końcu to cała strona główna byłaby brązowa

 

Chciałbym jednak wiedzieć co to za modyfikacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.