Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Kolor grupy w widoku postu


OKEJSI
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez OKEJSI,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy da się w poście za pomocą jakiegoś kodu zrobić coś takiego, żeby napisać np nazwę grupy, np. Administrator i żeby automatycznie nadał się taki kolor jaki posiada ta grupa? Coś podobnego było z użytkownikiem czy jakoś tak, dokładnie niestety nie pamiętam dlatego piszę ten temat. Nie wiem czy dobrze opisałem to czego poszukuję, jeśli źle to ująłem to przepraszam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak źle opisałem, bo nie o to mi chodzi :D

Już próbuję dokładniej.

 

W załączniku znajduje się screen przykładowego postu.

Chciałbym aby nazwy tych grup były napisane takim samym formatowaniem jakie ta grupa ma ustawione czyli w moim wypadku np grupa Premium:

<span style="text-shadow: 1px 1px 15px Chocolate; font-family: Arial; color: Chocolate; font-weight: bold; background: url('http://przemo.org/phpBB2/forum/files/gwiazdkiorange_140.gif') repeat scroll 0% 0% transparent;">

Nie chciałbym żeby w każdym miejscu nick użytkownika był wyświetlany takim kolorem w jakiej jest grupie, tylko za pomocą html/bbcode zrobić to w treści posta, o ile to w ogóle jest możliwe.

 

Mam nadzieję, że teraz troszkę dokładniej udało mi się to opisać. Pozdrawiam

post-17760-0-29502400-1378916191_thumb.p

Edytowane przez OKEJSI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że on chce tag o podobnym działaniu co member tyle, że zamiast nazwy użytkownika, chce tytuł grupy wraz z formatowaniem.

Np. [group=Premium] i wyświetli mu się nazwa grupy z formatowaniem z tego posta http://forum.invisionize.pl/topic/40197-kolor-grupy-w-widoku-postu/#entry244917

Dokładnie o coś takiego mi chodzi, z tym że jak wpiszę [group=Premium] to niestety nie pojawia się nazwa grupy.

post-17760-0-31925900-1378925572_thumb.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz powiedzieć jaki ma mieć to sens? Standardowo tego nie ma, w marketplace również nie ( chyba ). Jeżeli specjalnie dla użycia tego 2-3 razy na cały okres działania forum ktoś ma siedzieć przy tym dobrą godzinę to jaki to ma sens? Nie lepiej po prostu samemu wprowadzić w edytorze ( kopiuj - wklej )?

 

Powiedz czy tą grupę będziesz używał częściej niż raz na rok?

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

A możesz powiedzieć jaki ma mieć to sens? Standardowo tego nie ma, w marketplace również nie ( chyba ). Jeżeli specjalnie dla użycia tego 2-3 razy na cały okres działania forum ktoś ma siedzieć przy tym dobrą godzinę to jaki to ma sens? Nie lepiej po prostu samemu wprowadzić w edytorze ( kopiuj - wklej )?

 

Powiedz czy tą grupę będziesz używał częściej niż raz na rok?

Nie jest mi to jakoś bardzo potrzebne, zapytałem tylko, myślałem że jest taka możliwość. W takim razie temat można zamknąć. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.