Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[Problem] post refresh


Gość Ellien
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z ipb. Po napisaniu nowego posta nie pokazuje się on pod tematem tylko dopiero po odświeżeniu strony. Wie ktoś może jak to naprawić?

 

 

a co do błędu. To tak jak pisałem wyżej. serwer nie zwraca odpowiedzi za to zwraca błąd:

 

SELECT COUNT(*) as topicviews FROM raviansc_wwwtopic_views WHERE views_tid=201

 

więc coś jest nie tak z tą tabelą

 

 

dsadsadsad.png

 

dsadsadsadss.png

 

dsadsadsadss.png

dsadsadsadss.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w trybie bezpiecznym? Jak na standardowym szablonie ( po włączeniu trybu bezpiecznego )?

 

Tryb bezpieczny Wyłączony 

 

@UP

 

 

raviansc_www.raviansc_wwwtopic_views repair Error Can't find file: 'raviansc_wwwtopic_views' (errno: 2)

 

 

sorry double

Edytowane przez Ellien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Powiedziałem byś napisał do admina serwera - on się tym zajmie. Tobie się raczej możliwości skończyły.

 

Nie wiem o co teezowi chodziło z tym trybem bezpiecznym, ale to zupełnie tego nie dotyczy.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że może być to spowodowane jakąś aplikacją / modyfikacją. Ogólnie sam sens tematu zrozumiałem jako problem z bazą, to czemu by nie spróbować zadziałać w trybie bezpiecznym? Może akurat by załapało, dlatego też tak poleciłem.

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem byś napisał do admina serwera - on się tym zajmie. Tobie się raczej możliwości skończyły.

 

Nie wiem o co teezowi chodziło z tym trybem bezpiecznym, ale to zupełnie tego nie dotyczy.

 

Ale a co ja jestem glownym adminem na forum . bo probowalem ze nie dzialac baza naprawic pisze blad 

 

oto ss

 

 mySQL query error: ALTER TABLE raviansc_wwwtopic_views ADD INDEX views_tid (views_tid)

 

Bez_tytu_u.png

Edytowane przez Ellien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.