Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd - Boczny Panel


PatrykO2121
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez teez,

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Jednak w jednym z nich ktoś podał rozwiązanie - tylko się szukać i czytać nie chce ludziom. :)

  • Lubię to 2

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że piszę pod rząd, ale zainstalowałem nowe hooki i dalej to samo, proszę o pomoc. (Odpiszcie mi jak w inny sposób można przestawić pogrubienie, znalazłem błąd że wina jest pogrubienie (chyba) w zły sposób grup, można to w jakiś inny sposób zapisać ? - " <b><span style="color:#FF33CC;  text-shadow: 1px 1px 10px rgb(255, 0, 153);"</span><b> " - żeby pogrubienie było w innym miejscu.

Edytowane przez PatrykO2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie mój post już wszystko udało mi się znaleźć bląd, Błędem stanowi chyba złe pogrubienie "nazw grup" Chciałbym tylko, żeby ktoś mi napisał w inny sposób - " <b><span style="color:#FF33CC;  text-shadow: 1px 1px 10px rgb(255, 0, 153);"</span><b> " Czy można by było zrobić żeby pogrubienie nie było za "</span> ,ani przed ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W font-weight: bold nie było w ogóle pogrubienie i pewnie dlatego grupy powyżej się nie sklejały ze sobą ( Te które miały font-weight: bold ). Okej ja chyba sobie ułatwię sprawę i ściągnę sobie " 

(TB) Group Format 4.1.1

Edytowane przez PatrykO2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.