Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Forum retail i klucz licencyjny na inną domenę. Nic mi nie grozi?


Radosław
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Mam 2 pytania. Jedno:

 

  • Czy jeżeli ściągnę IP.Board (Retail) i kolega da mi klucz licencyjny (on ma panel IPS) to nic mi nie grozi?
  • Klucz licencyjny jest na domenę (fo***-****amt2.pl) czy mogę jej używać na swoje forum z domeną np. nazwa-forum.pl i nic mi za to nie grozi?

Dzięki za odp. :)

// Podpis usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Czy jeżeli ściągnę IP.Board (Retail) i kolega da mi klucz licencyjny (on ma panel IPS) to nic mi nie grozi?
  • Klucz licencyjny jest na domenę (fo***-****amt2.pl) czy mogę jej używać na swoje forum z domeną np. nazwa-forum.pl i nic mi za to nie grozi?

 

W obu tych przypadkach korzystasz nielegalnie z IPB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  • Czy jeżeli ściągnę IP.Board (Retail) i kolega da mi klucz licencyjny (on ma panel IPS) to nic mi nie grozi?
  • Klucz licencyjny jest na domenę (fo***-****amt2.pl) czy mogę jej używać na swoje forum z domeną np. nazwa-forum.pl i nic mi za to nie grozi?

 

W obu tych przypadkach korzystasz nielegalnie z IPB.

 

 

To znaczy, że muszę ściągnąć IPB z panelu IPS? A jeżeli on wgra forum poprzez FTP i zainstaluje je?

// Podpis usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

  • Czy jeżeli ściągnę IP.Board (Retail) i kolega da mi klucz licencyjny (on ma panel IPS) to nic mi nie grozi?
  • Klucz licencyjny jest na domenę (fo***-****amt2.pl) czy mogę jej używać na swoje forum z domeną np. nazwa-forum.pl i nic mi za to nie grozi?

 

W obu tych przypadkach korzystasz nielegalnie z IPB.

 

 

To znaczy, że muszę ściągnąć IPB z panelu IPS? A jeżeli on wgra forum poprzez FTP i zainstaluje je?

 

To wtedy On będzie miał pozamiatane i Ty również.

On za to że Ci wgrał a Ty za nielegalne posiadanie :)

 

Jedyny sposób to kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pliki się płaci i za licencje.

Klucz licencyjny przypisany jest na jedną domenę :)

 

Aha czyli jeżeli mam forum nazwa.pl i licencję na domenę for**-****amt2.pl to ta licencja jest nieważna i mogę dostać karę pieniężną? Czy jakieś upomnienie i wykupie nowej licencji na domenę?

// Podpis usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za pliki się płaci i za licencje.

Klucz licencyjny przypisany jest na jedną domenę :)

 

Aha czyli jeżeli mam forum nazwa.pl i licencję na domenę for**-****amt2.pl to ta licencja jest nieważna i mogę dostać karę pieniężną? Czy jakieś upomnienie i wykupie nowej licencji na domenę?

 

Możesz dostać karę grzywną a nawet większą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Czy tak ciężko zrozumieć pewne podstawowe fakty i zależności? Nie kombinuj bo nic dobrego z tego nie wyjdzie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.