Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Pytanie odnośnie aplikacji.


PawloG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym na swoim forum zrobić wbudowany w nie sklepik, w którym będą dostępne takie usługi jak: zmiana nicku, dodanie/zmiana tytułu użytkownika, zdjęcie ostrzeżenia, dodanie Vipa (zgodnie z systemem Vip Member raczej). Chciałbym, aby wszystko było w pełni zautomatyzowane i wkomponowane w forum, czyli osobna strona (zapewne w Custom Pages), na nicku usera wybiera on sobie usługę, wyskakuje mu kod smsa lub dane do przelewu, po wpisaniu poprawnego kodu, skrypt sprawdza go i jeśli jest poprawny, dodaje wybraną usługę automatycznie, czyli np. zmienia nick. Oczywiście chciałbym żeby skrypt był dobrze zabezpieczony. Fajnie, żeby zapisywało gdzieś logi wykonanych usług. Chciałbym tutaj mniej więcej się dowiedzieć, czy będzie to dobrze działało (czy w ogóle da się coś takiego zrobić) i jaka jest mniej więcej wartość (wycena) takowego zlecenia.

Jeśli zły dział to proszę przenieść (wiem, że jest dział zlecenia, ale na razie chciałbym podyskutować o tej aplikacji).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś testowałem http://community.invisionpower.com/files/file/2732-e34-ibeconomy-points-system/

I tak na chytrego można by tylko płatności manualnie dodawać, w sensie, że widzisz ktoś przelał kase, dodajesz tą wirtualna kase do tego systemu, i on za to może kupować konta vip, w sensie wybierasz do jakiej grupy/ grupach ma sie znajdować, zmieniać nicki, i inne bajery które można powywalać i zostawić tylko te potrzebne co by bałaganu nie było, choć z drugiej strony im więcej możliwości tym więcej sposobó do wyciagnięcia kasy ;).. No i oczywiście wyłączasz dodwanie golda za pisanie postów.. no chyba ze "event" ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no dzięki, sprawdzę tą aplikację, jednak skoro nie ma tej pełnej automatyzacji, to nie załatwia to sprawy całkowicie, bo właśnie głównie chodzi mi o nią.

 

Hmm, ewentualnie jakby ktoś dał radę to przerobić, żeby można samemu doładowywać sobie konto za pomocą smsów i już by było ok. Tylko chodzi mi o rozeznanie się ile takie coś by mniej więcej kosztowało i czy ktoś byłby w stanie tutaj się tego podjąć.

Edytowane przez PawloG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.