Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dodanie reputacji to artykułu.


DejaVu24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś widział takie rozwiązanie co by w artykule można było dodać reputację? Szukałem nawet jakiegoś moda, ale pod ip.content ich jest jak na lekarstwo i kompletnie nic nie znalazło :/

Ogólnie chodzi mi o jakieś "wynagradzanie" przez innych, osób piszących te artykuły, systemowo nic nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.. jednak znowu zakozaczyłem bo nie sprawdzałem na oryginalnej templatce..

To jeszcze tak odnośnie tego, idzie tą reputacje wyciągnąć na zewnątrz widoku artykułu, tak na główną stronę tam gdzie są wszystkie, a nie jak teraz trzeba wejść do środka?

W teplatkach sprawdzam teraz z ocenianiem (tak kombinuje, co by nie trzeba było wchodzić do artukułu co by ocenić, na głownej stronie artykułów jest tylko wynik bez tej możliwości), i nie wiem czy warto w ogóle to zaczynać szukać

Edytowane przez DejaVu24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to myślę (nie wiem - to moja opinia) że nie ma sensu oceniania artykułu bez jego czytania, bo co daje taka ocena? Sztuka dla sztuki.. Na pewno nie będzie to wymierne dla pozostałych użytkowników Twojego portalu. 

 

Co do "wyciągnięcia" reputacji - pewnie jest to do zrobienia za pomocą dodania zmiennej + klasa stylu reputacji. Musiałbyś szukać prawdopodobnie w szablonach baz danych,  Ja niestety w tej kwestii nie jestem w stanie doradzić

Edytowane przez 9xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem do tego ratingu, zapewne to samo tyczy się tej reputacji, czyli nie da się tego wyłożyć na "pierwszą stronę" i trzeba dalej klikać w artykuł co by móc korzystać z tych funkcji :mad:

http://community.invisionpower.com/topic/358557-why-i-cant-rate-articles-in-the-frontpage/?hl=%2Brating+%2Barticle+%2Bcontent#entry2240005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje pod 10, ale to raczej maksymalnie.

Przerzucałem kod oceniania z templatki widoku artykułu do widoku frontpage,  i niby wyświetla gwiazdki, tylko podczas próby zagłosowania wywala błąd że nie mam uprawnień dostępu do tej strony :< i ogólnie gwiazdki niby są pokazane, ale nie wyświetlają nic, w sensie są ciągle szare, jak wejdę w artykuł i zagłosuje to i tak w widoku na frontpage pokazuje że nikt nie głosował.. widać balszaja technika i raczej nie do rozwiązania na szybko.

Próbowałem też wrzucić te przyciski do polubienia na FB i ogólnie wyświetlać wyświetla ale też nie działa :) I tu trochę lipa bo prościutkie skrypciki mają to na głównej stronie i śmiga aż miło, a tu takie problemy ze nie da się spokojnie tego ustawić.

Edytowane przez DejaVu24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.