Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z maskami uprawnień.


PawloG
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj po zapisaniu Maski Uprawnień dla danej grupy, która miała praktycznie całe forum, skasowało pół uprawnień. Obojętnie jaka zmiana, po każdym zapisz ucina teraz kilka uprawnień od tej połowy. Nowa grupa tak samo. Tymczasowe rozwiązanie jakie zastosowałem, to kopia z innej grupy, bez klikania zapisz - utworzyło tą maskę bez klikania Zapisz i nie potraciło się uprawnień. Sytuacja jest patologiczna, bo mimo wszystko teraz wszyscy mają dostęp nie tam gdzie powinni. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zmieniam wartośc post_max_size z 8M na 40 M jednak nie pomogło to( oczywiście httpd restart zrobiony) - w panelu ACP php pokazuje, ze rzeczywiscie jest na 40. Czytam w tym temacie, ze jeszcze jest max_input_vars za niska. Zmieniam to z 1000 na 2000, restartuje httpd, jednak sytuacja nie nie zmienia sie, maska traci polowe uprawnien, a w php info na ACP wartosc sie nie zmienila - jest nadal 1000. Jak to można zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W konfiguracji Twojego php - z reguły php.ini.

Załaduj sobie phpinfo() aka konfigurację serwera i tam będzie napisane dokładnie z jakiego pliku korzystasz - edytuj go i (jeśli trzeba zrestartuj php-fpm, aczkolwiek jeśli post_max_size się zmieniło to pewnie to masz w skryptach/nie musisz..

Możesz ewentualnie spróbować poprzez .htaccess i php_value.

Edytowane przez JamLasica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Widocznie tylko admin serwera może Ci w tym pomóc, bo jego ustawienia są 'ważniejsze' niż Twoje. Innymi słowy - nie pozwala Ci na ich nadpisanie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem adminem serwera, mam dostęp do całego ssh. Nie wiem dlaczego tak się stało, że w php.ini nie odczytuje tej wartości, ale dodałem linijkę w htaccess:
php_value max_input_vars 3000 i w info na acp odczytuje tą wartośc i maski również działają. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.