Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Kilka spraw dot. shoutboxa, i nie tylko.


CatsSoS
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, po oznaczeniu dobrej odpowiedzi, bądz chociaż nakierowaniu - odrazu zablokowało temat, i już nie mogłem napisać. Więc zaczynam kolejny temat.

Kiedyś widziałem poradniki - jak to bawić trzeba było się z kodem - zmienić go. Aby shoutbox był na dole. Ja mam to w ustawieniach ip.shoutbox - w inne aplikacje.

Czy to jakaś gorsza opcja czy cos?

 

Chciałbym zapytać jak zrobić aby od danej liczby postów odblokował się shoutbox - mozliwość pisania od danej liczby postów.

Jak zrobić aby była "informacja" - na zielonym tle - jak tutaj na tym shoutboxie. "informacje". 7d5pojp4l9tv.jpg

Jak zmienić nazwę shoutboxa? Chodzi mi o to co na belce jest napisane.. 16f7z50ehr64.jpg - aby te "open the shoutbox in a popup" wymazać - lub wstawić za nią iconkę - tak jak na tym forum.

Jaki "plugin " odpowiada za - coś takiego jak tutaj jest - jeśli napiszemy coś - można edytować - do czasu jeśli ktoś nie odpisze w temacie.

Jak stworzyć aby rangi użytkowników - grupy. Miały takie podświetlenie? Jeśli miałbym się wzorować dodatkowo o system phpbb - było coś takiego - na pewnym forum widziałem - że nie dosyć, iż było podświetlenie to jeszcze takie " gwazdeczki przenikały" czy robiły jakiś okrężny ruch.

Gdy zmieniam w opcjach shoutboxa - aby co ludzie napiszą było older - > never . - czy coś w ten desen. To nic się nie dzieje.

Pojawiło mi się to przed nie napisanie ani jednego wpisu 82y0v61zjl2m.pngjedyneczka ta.

A jak zrobić aby ta jedynka była na "czerwonym " tle ? i gdzie to zmienć

Chciałbym ustawić aby było to tak - jak napiszę to pojawia najnowszy wpis się na dole

jesli coś jeszcze mi się przypomni - dopisze.

Chociaż nie ma opcji pózniejszej edycji.

Edytowane przez CatsSoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tej iż nie mogę już edytować (nie wiem czy to jest określony czas do edycji, czy co . Piszę post pod postem. Przepraszam za double. Ale jeśli nie da sie edytować, to co poradzić)

No niestety, po oznaczeniu dobrej odpowiedzi, bądz chociaż nakierowaniu - odrazu zablokowało temat, i już nie mogłem napisać. Więc zaczynam kolejny temat.

Kiedyś widziałem poradniki - jak to bawić trzeba było się z kodem - zmienić go. Aby shoutbox był na dole. Ja mam to w ustawieniach ip.shoutbox - w inne aplikacje.

Czy to jakaś gorsza opcja czy cos?

 

Chciałbym zapytać jak zrobić aby od danej liczby postów odblokował się shoutbox - mozliwość pisania od danej liczby postów.

Jak zrobić aby była "informacja" - na zielonym tle - jak tutaj na tym shoutboxie. "informacje". 7d5pojp4l9tv.jpg

Jak zmienić nazwę shoutboxa? Chodzi mi o to co na belce jest napisane.. 16f7z50ehr64.jpg - aby te "open the shoutbox in a popup" wymazać - lub wstawić za nią iconkę - tak jak na tym forum.

Jaki "plugin " odpowiada za - coś takiego jak tutaj jest - jeśli napiszemy coś - można edytować - do czasu jeśli ktoś nie odpisze w temacie.

Jak stworzyć aby rangi użytkowników - grupy. Miały takie podświetlenie? Jeśli miałbym się wzorować dodatkowo o system phpbb - było coś takiego - na pewnym forum widziałem - że nie dosyć, iż było podświetlenie to jeszcze takie " gwazdeczki przenikały" czy robiły jakiś okrężny ruch.

Gdy zmieniam w opcjach shoutboxa - aby co ludzie napiszą było older - > never . - czy coś w ten desen. To nic się nie dzieje.

Pojawiło mi się to przed nie napisanie ani jednego wpisu 82y0v61zjl2m.pngjedyneczka ta.

A jak zrobić aby ta jedynka była na "czerwonym " tle ? i gdzie to zmienć

Chciałbym ustawić aby było to tak - jak napiszę to pojawia najnowszy wpis się na dole

jesli coś jeszcze mi się przypomni - dopisze.

Chociaż nie ma opcji pózniejszej edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Normalna opcja do ustawiania shoutboxa tam gdzie chcesz :) A co do pytań o wygląd, tutaj masz wszystko opisane: http://forum.invisionize.pl/tutorials/article/17-jak-znalezc-i-zmienic-fragment-stylu/ . Poza tym jeden problem - jeden temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość jest o shoutboxie ; )

A jeszcze "Belka " szybkiego uruchomianai - czyli "forums , members," czy np " shoutbox" jak zmienic na polska nazwe - lub swoja wlasna?

 

ta jedyneczka mi już znikneła - więc nie wiem jak to dać przez "zbadaj"

a wczesniej jak tak dawalem - to nie moglem tego znalesc

to trzeba szukac w globaltemplate tak ?

Edytowane przez CatsSoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna opcja do ustawiania shoutboxa tam gdzie chcesz :) A co do pytań o wygląd, tutaj masz wszystko opisane: http://forum.invisionize.pl/tutorials/article/17-jak-znalezc-i-zmienic-fragment-stylu/ . Poza tym jeden problem - jeden temat ;)

Tak jak mówiłem nie da się edytować więc post pod postem - info dla modów, czy adminów.

A więc - powiedzili mi że mam sobie szukać przez "zbadaj element" - niby okej.

Ale teraz - chciałbym zmienić np. przycisk "Shout " w shoutboxie.

I z zbadaj telement mam :

<input id="shoutbox-submit-button" class="input_submit" type="button" value="Shout"></input>

Natomiast gdzie to znaleść ?

wchodzę w skin - > skin_shoutbox

I znalazłem to:

<input type='button' id='shoutbox-submit-button' value='{$this->lang->words['shout']}' class='input_submit'/>

Teraz pytanie jak zmienić value?

bo to zkąś generuje :{$this->lang->words['shout']}

Tylko gdzie to znajdę aby zmienić?

Pewno gdzieś w panelu niż w kodzie. Wiesz może jak to zrobić?

Edytowane przez CatsSoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem nie da się edytować więc post pod postem - info dla modów, czy adminów.

A więc - powiedzili mi że mam sobie szukać przez "zbadaj element" - niby okej.
Ale teraz - chciałbym zmienić np. przycisk "Shout " w shoutboxie.
I z zbadaj telement mam :
<input id="shoutbox-submit-button" class="input_submit" type="button" value="Shout"></input>

Natomiast gdzie to znaleść ?
wchodzę w skin - > skin_shoutbox
I znalazłem to:
<input type='button' id='shoutbox-submit-button' value='{$this->lang->words['shout']}' class='input_submit'/>

Teraz pytanie jak zmienić value?
bo to zkąś generuje :{$this->lang->words['shout']}
Tylko gdzie to znajdę aby zmienić?
Pewno gdzieś w panelu niż w kodzie. Wiesz może jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.