Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak usunąć z postów na fb "Napisał w..."


Mdx91
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Macsch15,

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy wrzuca się link z forum na fb opis linka przedstawia się mniej więcej:

 

 

Tytuł tematu - napisał w Dziale X: bla bla bla (treść tematu)

 

Jak to usunąć? Gdzieś czytałem poradnik o tym ale teraz nie mogę tego znaleźć w historii ani na necie :sq_yellow_unhappy:

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frazę znalazłem ale mało mi to dało :) Bo gdy usunę tłumaczenie to wyświetla się to samo tylko po angielsku, a mi zależy na tym by całkiem to usunąć i pozostawić tylko treść posta ;)

Przeszukałem pliki i znalazłem linie odpowiadającą za to:

		$this->registry->output->addMetaTag( 'description', trim( $pageMeta . sprintf( $this->lang->words['topic_meta_description'], strip_tags( $topicData['title'] ), $forumData['name'], str_replace( "\r", "", $this->_firstPostContent ) ) ), FALSE );

Nie chciałbym zbytnio namieszać i dlatego prosiłbym o pomoc w usunięciu nazwy działu, nazwy tematu itd i zostawienie tylko treści posta :)

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie
$this->registry->output->addMetaTag( 'description', trim( $pageMeta . sprintf( $this->lang->words['topic_meta_description'], strip_tags( $topicData['title'] ), $forumData['name'], str_replace( "\r", "", $this->_firstPostContent ) ) ), FALSE );

Zamień na:

$this->registry->output->addMetaTag( 'description', trim( $pageMeta . sprintf( $this->lang->words['topic_meta_description'], str_replace( "\r", "", $this->_firstPostContent ) ) ), FALSE );

Następnie w frazie językowej topic_meta_description:

%s - posted in %s: %s 

Zamień na:

%s 
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.