Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Co Grozi za Nulleda ?


TakaTa
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Macsch15,

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Na wstępie chciałbym przeprosić jeśli pomyliłem dział lub napisałem temat bez sensu.

Wiem,że takich tematów była masa,ale wszystkie z roku 2009 lub 2010 a mamy rok 2013,więc niewiem czy coś sie pozmieniało.

Mianowicie chciałem zapytać tak jak w temacie co grozi za nulleda ? ip board . Czy jedynymi konsekwencjami będzie Przymuś usunięcia strony lub jej zawieszenie ?Wiem też ze najprościej było by poprostu zakupić licencje ip board,ale na początku chciałem zobaczyć jak to wygląda i czy dałbym rade to jakoś ogarnąc np panel itp. Bo 600zł to sporo na jednorazowy "wybryk".Napewno jeśli forum rozkreciło by sie to zrobiłbym zrzutke na licencje.Prosze nie uznac tego jako spam,poprostu Chcialem sie dowiedzieć.

Z góry bardzo dziekuje każdemu z was za odpowiedz :)

Edytowane przez TakaTa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Kara jak za kradzież oprogramowania.

 

Jeżeli dla Ciebie 600zł to za dużo, możesz na początek zrobić forum na darmowej aplikacji (phpbb 3) i jak się względnie rozkręci zrobić właściwie bezstratną konwersję na IPB.

 


ale na początku chciałem zobaczyć jak to wygląda i czy dałbym rade to jakoś ogarnąc np panel itp.

 

https://www.invisionpower.com/demo

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty bezsensownie się pytasz. Co się miało zmienić przez 3 lata? Kradzież już nie jest kradzieżą? :blink: Przed kupieniem auta pierw go kradniesz aby sprawdzić czy dobrze się prowadzi? Od tego jest jazda próbna.

Edytowane przez teez
  • Lubię to 1

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa tak naprawdę rozstrzyga się w odniesieniu do Twojego wychowania, poczucia praworządności itd.

Chętnie pojeździłbym z miesiąc (albo  pół roku) nowym Mercedesem SLK, ale ponad pól miliona to trochę sporo jak na taki jednorazowy "wybryk". Na pewno jeśli by mi się spodobało zrobiłbym zrzutkę po rodzinie na kupienie tego merca... Tymczasem ukradnę go sobie "na tę chwilkę", żeby popatrzeć jak to jest, czy rzeczywiście jest taki fajny jak mówią. Nie ma żadnej różnicy czy chodzi o te 600 zł za IPBoard czy o te pół  miliona za SLK - zasada jest ta sama.

 

A do więzienia nie pójdziesz.. Będziesz tylko "cichym złodziejem"

Edytowane przez 9xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.