Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak usunąć szablon css


BitGit
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez BitGit,

Rekomendowane odpowiedzi

Czy skin IP.Board ma jakieś domyślne zabezpieczenia, które uniemożliwiają usunięcie szablonu?

 

Dodałem w ACP szablon css (ręcznie, pojedynczy plik) do listy plików. I wszystko pięknie się wgrało i działało. Jednak chciałbym cofnąć tę operację, bo znalazłem inne rozwiązanie dodania klas stylów.

I tutaj mam problem - pomimo, iż mam i klikam w ten mały czerwony minusik przy nazwie nowego szablonu, nie ma żadnej reakcji. Tzn reakcja jest, ale nie oczekiwana przeze mnie (zamiast spodziewanego usunięcia, ten dziad odpala mi się w edytorze szablonów).

 

Patrzyłem również na serwerze, z katalogu public nie do usunięcia na dłużej niż do pierwszej przebudowy skinu. Oczywiście wraca jak bumerang.. W katalogu cache nie widzę plików css, skiny są tylko zapisane pod php..

 

Gdzieś jeszcze zapisują się pliki css? Albo lepiej, czy zna ktoś odpowiedź jak pozbyć się drania :) ?

Sprawa nie jest z kategorii "życia i śmierci", bo problem rozwiązałem czyszcząc szablon do zera, ale fajnie byłoby poznać odpowiedź i nie widzieć go na liście plików w ACP ;)

 

dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

@Macsch15 zazdroszczę.. ;) , u mnie wspomniany przeze mnie minusik (i pokazany przez Ciebie na ss) nie otwiera okienka, tylko ładuje szablon do edytora. 

 

Zdecydowałem się na usunięcie tabeli z SQL + wycięcie pliku z ftp. Po przebudowaniu skinów żadnych problemów nie zaobserwowałem. Szablon zniknął definitywnie. Temat do zamknięcia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.