Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[Szukam] Sponsora domeny do forum aplikacji mobilnych


Radosław

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Witam, Dzień dobry!

 

Wraz z resztą administracji postanowiliśmy zaopatrzyć się w telefony komórkowe, aplikacje mobilne etc. Bardzo nas to przywiązało i postanowiliśmy otworzyć forum aplikacji mobilnych, aczkolwiek prowadzenie forum bez domeny jest raczej zbędne. Dlatego też w tej sprawie zwracam się do Was moi drodzy!

Interesuje mnie tylko i wyłącznie, aby ktoś za sponsorował w domenę i regularnie co rok ją opłacał. Nie interesuje mnie czy to będzie domena na 1&1 czy home.pl czy gdziekolwiek, ważne aby była ona opłacana i żeby nie było przypadku, iż po utracie czasu domeny, ona zostanie zawieszona, bo ktoś jej nie opłacił.

Za za sponsorowanie tylko i wyłącznie domeny my jako administracja proponujemy Ci:

- Rangę Sponsor (bądź inna) na forum + jej przywileje,

- Ograniczony dostęp do ACP

- Pełny dostęp do MPC + przywileje Moderatora,

- Wiele nauki co do aplikacji mobilnych,

- Dużo śmiechu i zabawy przez całe 24 godziny.

 

Kontakt i informacje udzielam: GG: 43485577 | Prywatna Wiadomość | Post niżej | E-mail: [email protected]

 

Pozdrawiam i czekam na propozycje ;)

 

 

Ps. Opowiem Wam historyjkę, bo pewnie będziecie zdziwieni, że mam skrypt IP.Board za np. 450 zł, a domeny za 10 zł już nie? Otóż przed wczoraj złożyłem zamówienie domeny na xxx stronie i zostałem po prostu oszukany. Pieniążki wpłynęły, a domena w dalszym ciągu czeka na zapłatę. Wiadomość o firmy xxx była m.in.: "Byle komu domeny nie udostępniamy" dlatego straciłem zaufanie do firm z domenami, a Wy mam nadzieję znacie dobre, solidne i zaufane firmy.

Edytowane przez ManiaK

// Podpis usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość o firmy xxx była m.in.: "Byle komu domeny nie udostępniamy" 

 

To nie tyle historyjka co raczej bajeczka. Gdzie Ty kupowałeś tę domenę? W Tiutiurlistanie?  :laugh2:

 

 

 

Wiadomość o firmy xxx była m.in.: "Byle komu domeny nie udostępniamy" 

 

To nie tyle historyjka co raczej bajeczka. Gdzie Ty kupowałeś tę domenę? W Tiutiurlistanie?  :laugh2:

 

 

Nie ważne jaka firma... ;)   :blink:

Edytowane przez ManiaK

// Podpis usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie wiem dlaczego miałbyś nie udostępniać nazwy tej domeny. Przecież to przestroga dla innych użytkowników. Z pełną stanowczością jestem za tym, byś takie coś udostępnił.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.