Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Sklep dla userów


mtoto
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi po głowie taki pomysł, żeby użytkownicy mojego forum, którzy tworzą rękodzieło, mogli je sprzedawać ale nie tylko w formie wątku sprzedażowego w kategorii Bazar, ale w czymś, co wyglądałoby jak normalny sklep internetowy. Przyglądałam się Nexusowi - z tego co widzę, to on jest jednak dedykowany produktom związanym z forum sensu stricte - gadżetami reklamowymi, powierzchnią reklamową etc. ale może się mylę.

 

Poradźcie mi, co zrobić (co wybrać) aby moi użytkownicy, mogli wystawiać swoje wyroby w sklepie forumowym

www.forum4u.pl - bo forum jest dla ludzi a nie ludzie dla forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Mylisz się. Co dokładnie byś tam chciał sprzedawać?

 

Jeszcze jest to: http://community.invisionpower.com/files/file/4037-classifieds/

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiedzmy, że kilka dziewczyn robi biżuterię, każda z nich pod swoją nazwą/nickiem

kolejne kilka szyje ciuchy

następne osoby robią skrzynki decoupage

 

I teraz idealnie by było, jakby mogły wystawiać swoje produkty, w sklepie na forum - takim "klasycznym", z koszykiem, płatnościami etc. Kłopot tylko mógłby być z kosztami wysyłki, bo przecież dostawa z różnych miast, chyba że dałoby radę aby każde zamówienie od pojedyńczego dostawcy traktowana była oddzielnie.

 

Zamotałam strasznie? czy jakoś jeszcze ktoś rozumie o co mi chodzi... :D

www.forum4u.pl - bo forum jest dla ludzi a nie ludzie dla forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Classiefield to bardziej taka tablica ogłoszeń niż sklep. 

 

Jest to fajne rozwiązanie, dużo lepsze niż forum "giełda", bo ogłoszenia są wyświetlane przez określony czas (np. 14 dni), jest system kontaktu ze sprzedającym, mini galeria zdjęć itd.. Dajesz użytkownikom możliwość prezentacji towaru i jednocześnie umywasz ręce od finalizowania transakcji. Kupujący i sprzedający sami się dogadują ;) 

 

Integracja z nexusem pozwala pobierać od użytkowników prowizję od wystawianych ogłoszeń.

Z tego co kojarzę, nawet łącząc nexusa z classifields nie ma dostępnych takich opcji jak koszyk czy kup teraz itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.