Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Rangi modów lokalnych


NBC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam takie pytanie - mianowicie czy da się ustawić coś takiego, że zwykły użytkownik w dziale który moderuje będzie miał widoczną rangę moderatora, natomiast w innym dziale (którego już nie moderuje) nie będzie jej miał? Przesiadłem się co dopiero z SMFa i tam to było.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pokażę obrazowo :D

Obecnie mamy tak: http://www.modernmetal.pl/index.php?topic=13.165 < tutaj ustawiłem SaSlayera na moda działu "melodic death metal" wiec widać mu plakietkę moda, natomiast http://www.modernmetal.pl/index.php?topic=2239.0 < tu ma zwykły status, bo w tym dziale jest tylko userem.

Chciałbym zrobić coś takiego na IPBoard :D

Edytowane przez NBC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Rozumiem. Przyznam, że trochę mnie czymś takim zaskoczyłeś i na 100% czegoś takiego nie widziałem jako modyfikacji, a już nie mówię o wbudowanej funkcji. Przeniosę ten temat do działu z modyfikacjami w produkcji - wydaje się OK. :D

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś musiałoby dodawać odpowiednich userów do grupy "moderatorzy" ale tylko w poszczególnych działach, bo jak na razie to mają owszem prawda moderatorskie, ale rangi nie widać. Tak czy siak - fajna sprawa, na SMFie takie coś jest już od dawna.

Działa to tak, że jest grupa "moderatorzy lokalni", gdzie nie można nikogo dodać "ręcznie" - dostają się tam tylko userzy za pomocą uprawnień do działów. Dobrze, żeby to było też i w IPBoard :D

Pozdro

Edytowane przez NBC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie nie - nie mieszaj uprawnień z modami. Skoro dodajesz jakiegoś moda do działu to to już jest wystarczająca informacja. 'Wystarczy' zmienić/dopisać warunek na pokazywanie ikon grup użytkowników dodanych jako moderatorów działów tylko w tychże działach.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Wystarczy' zmienić/dopisać warunek na pokazywanie ikon grup użytkowników dodanych jako moderatorów działów tylko w tychże działach.

a jak to się robi, o ile można wiedzieć :D ?

Edytowane przez NBC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.